2023 yılına gireceğiz ve bugün hala Streaming Media adına varolan (TV yayınları artık o kadar ön planda değiller siz de kabul edersiniz ki) eşek yüküyle paraya satılan televizyonların üzerinde yer alan dahili başat platformların tamamında ve en güncel hallerinde ortak bir akıl ile yoluna konmuş hiçbir şey yok. üreticiler de bu yayıncıları hiç darlamıyorlar belli ki.

Android'i de böyle Tizen'i de, muhtemelen WebOS'da da böyledir. işin insanı en darlayan tarafı KORSAN indirmeniz halinde bu abuk subuk sorunların hiçbirini yaşamadığınız smooth bir deneyim elde edebiliyorsunuz. Amazon'un uygulamasının platform fark etmeksizin rezalet olduğunu biliyorduk da, Disney ister istemez görsel alışkanlıklar yüzünden gözden kaçıyormuş, orada da pek farklı bir durum yokmuş demek. Netflix desek içerik olarak en b.ktanı olsa da yine uygulama olarak bunların fersah fersah ötesinde.

https://www.youtube.com/watch?v=0q932ssjqu8

Dolby Vision ve HDR ile Ekran Modu Neden Değişmiyor?

Adem Helvacı kanalına abone olmak için tıklayın : https://www.youtube.com/c/AdemHelvacı?sub_confirmation=1İnceleriz kanalımıza abone olmak için tıklayın : ht...
BeğenFavori PaylaşYorum yap