Yurtdışından Esimli Apple Watch getirtsem sorunsuz kullanabilir miyim? Telefon gibi onu da pasaporta kayıt mı etmek gerekir? Getirttiğim saate burada esim(Turkcell esim) aktive edebilir miyim? Ya da esim aktif etmeden esimsiz versiyon gibi kullanabilir miyim? Bu konuda bilgisi olanlar bilgilendirebilirse sevinirim.
#AppleWatch #ESim

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Kreetwight @kreetwight

  Bildiğim kadarıyla, aynı telefon gibi kayıt yaptırmak gerekiyor

 • Recai @recai

  e-sim versiyonu alirsan, pasaporta kaydettirmen gerekir, sonucta telefon yerine geciyor, ama normal versiyonu alirsan (e-sim olmayan, gps modeli) onun icin gerek yok, istedigin sekilde kullanirsin
  e-sim versiyonu getirtip, e-sim takmazsan da kayitsiz sekilde sanki e-sim olmayan gps modelini almissin gibi kullanabilirsin; ama ozaman fazla para vererek e-sim versiyonu almanin mantigi kalmiyor.

 • Agab @agab

  Esim kullanmayacaksan kayıt ettirmeye de gerek yok ki.

 • Orcun @orcun

  Esim ya da fiziki sim cihazda bir imei numarası varsa bu isterse televizyon kumandası olsun ne olursa olsun hiç farketmez pasaporta imei'i kayıt ettirmeden kullanamazsın. 120 günlük süren var her yıl o süre sıfırlanır ama 120. gün dolduğu zaman şebeke iletişimi kesilir. Tabi ki wifi yada bluetooth şu bu varsa kullanırsın onda bir sorun yok.