bu Forza Horizon 5'te müzayedeye araç çıkarmak ya da müzayededen araç bakmak istediğimde sunucuya bağlanma hatası iletisi gösteriyor ve her iki şey de gerçekleşmiyor. Donut şeysi güncellemesi ile başladı ve halen düzelmiş değil.

gel gelelim diğer serbest gezinti olsun, işbirliği ve karşılıklı online mücadeleler olsun, hediye gönderme ve hediye alma olsun, oyun geneli sıralamalar şu bu olsun her şey düzgün ve aktif. dolayısı ile bir ban, yasaklama şu bu söz konusu değil. nedir bu işin aslı astarı yahu? sürüyle birbirinin aynı araç birikti ve aralarında para eden kıymetli olanlar da var. çözemedim mevzuyu bir türlü.

#Forza #ForzaHorizon5 #Sunucu #Problem

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Batuhan @achfighter

  Müzayede'deki bir hatayı kendi çıkarına kullanmak için bir yazılım kullanan hileciler vardı. Önceki oyunda da vardı ama bu sefer iyice azıtmış olmaları lazım ki yapımcısı müzayedeyi düzeltmek için kapattıklarını söyledi. İki haftadan fazla oluyor müzayede kapanalı.

  • UnicornKnight @unicornknight

   oh iyi, ben de yine Telekom'un meşhur NAT abuklukları peydah oldu sanmıştım. bilgi için teşekkürler.

  • Ronnie James Dio @ronniejamesdio

   Müzayede için hile? İyicene suyu çıkmış artık. Hatta suyunun suyu çıkmış.

  • UnicornKnight @unicornknight

   @ronniejamesdio inanılmaz toksik bir komünitesi var zaten bir yarış oyunundan beklenmeyecek raddede.

   aynı takım içinde sıralamanın birincilik hariç hiç önemli olmadığı (aslında birincilik bile fazladan 50 puan veriyor sadece, bir manası yok) işbirliği yarışlarında start anında önünde el frenine abananından yarışın en kritik anlarında checkpoint kaçırman da dahil seni geçmek için yapmadığını bırakmayan (ve bu yüzden takımın yarışı ve tüm seriyi kaybetmesine neden olan) takım arkadaşlarına, elemeli (battleroyal) mücadelede aslında sistem bunun için ve buna uygun olsa da daha başlar başlamaz sen henüz araba alamamış ve tosbağa ile cebelleşirken etik dışı şekilde Ariel Atom ya da Deberti F-150 gibi yol gerektirmeyen bir canavar ile üzerine gelip eleme yarışı başlatanlara sürüyle ana rahminde ardını döğdürmüş cinsinden orçoyla dolu ortam.

   Counter Strike'ın falan hileci ruslarını atlaslara ibrişimlere sardırırlar insana, öyle tiplerle dolu ve oyun içi moderasyon tamamen SIFIR.