Selamlar, aşağıdaki sorularıma önerilerinizi bekliyorum.

1- Eğer bütçe sınırlamanız olmasa tercih edeceğiniz kablosuz Kulaküstü/kulak çevreleyen oyuncu kulaklığı hangisi olurdu?
2-tercih edeceğiniz F/P kablosuz Kulaküstü/kulak çevreleyen oyuncu kulaklığı hangisi olurdu?
3-Yurtdışından alacağınız kablosuz Kulaküstü/kulak çevreleyen oyuncu kulaklığı hangisi olurdu?(bizde pahalı olup bu kurlara rağmen yurtdışından almanın daha avantajlı olduğu modeller)
4-Uzun kullanımlarda üstten ve kulak çevresinden baskı yapmayan ve rahatsız etmeyen kablosuz Kulaküstü/kulak çevreleyen oyuncu kulaklığı(yurtiçi veya yurtdışı farketmez) hangisi olurdu?

Ceevaplarınızı hangi soruya yanıt olarak verdiğinizi yazarsanız memnun olurum.
#oyuncukulaklığı #Kulaklık #kablosuzkulaklık #KulaklıkTavsiyesi

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Fırat Duran @firat_duran

  Asus Rog Delta ya da Steelseries Nova Pro

 • Orcun @orcun

  1- Asus yada steelseries'in bir modeli olurdu. Bunların iyilerinde hem dac oluyor hem de bluetooth oluyor böylece dual modu falan var hem telefona bağlı hem de pc'e telefon çalıyor aynı kulaklıkla oyun oynarken kullanabiliyorsun baya güzel birşey. PAram olsa lazımsa böyle birşey alırdım.

  2- F/P girersek kablosuz oyuncu kulaklıkları saçam sapan derecede pahallı ve 2.4 ghz nuhnebiden kalma teknolojiyi kullanıyorlar gecikme ve bandwitch artısından ama o usb alıcıyı kaybettin sıçtın. O yüzden kablolu almaya bakardım kingston'un veya bilindik marka f/p birşeyi olurdu.

  3. Yurtdışından sadece değebilecek modeli almak isterim. Yani gidipte burada 2000 lira olan kulaklığa amazon de de 1800 lira diye almam yani, tamam arkasında amazon var okey ama bir sorunda amazonun hemen paranızı verek tavrı bizim gibi ekonomisi olan ülkelerde sorun oluyor. Elimde birtane plantronics kulaklık var mesela zamanında bunu 270 liraya aldım sene de 2019 galiba, e garantisi bitti şimdi bozulsa amazona yazıcam çünkü firma tr'den çıkmış galiba yok ortalıkta vs. eee amazona yazsam tamam diyecek paranızı verelim de kardeşim 270 liraya ben o ayarda bir kulaklığı şuan mümkün değil alamıyorum ki ? dengi de yok sporcu kulaklığı enseden kablolu ama kablosuz suya toza herşeye dayanıklı vs. e gelde bul şimdi muadilini ? thh versem uğraş dur.

  • erinceray @erinceray

   Uzun uzun cevapladığın için teşekkür ederim. Aslında benim oyuncu kulaklığı bakma nedenim; oyuncu kulaklıklarının genelde mikrofonları iyi oluyor. toplantılarda vs filan iyi olur diye düşünüyorum. Mevcutta asker q10 kullanıyorum. İşimi görüyor. Ancak uzun süre kullanımda(bazen öyle oluyorki 2de toplantıya girip 6ya doğru çıkıyorum) üst bandı baskı yapıp rahatsız ediyor. O nedenle hem oyuncuya yöneldim biraz.

   Ben aslında Steelseries arctis nova pro wireless modelini beğendim.Ancak fiyatı çok pahalı. Ona o parayı veresem gelmedi açıkçası. O kadar para verecek olsam oyuncu yerine Bose qc45, sonyxm5 sennheiser m4 vb. tarz modellere yönelirdim. Tamamen fiyattan dolayı almıyorum. Oyuncu kulaklığına o kadar para vermek bana koyuyor.

   Var mı senin önereceğin bir model? "Şu modele bak. Belki beğenirsin" diyebileceğin bir model.

  • Orcun @orcun

   @erinceray Uzun süre kullanımında oyuncu kulaklıkları da aslında sorun oluyor çünkü ağırlar. Bose'un modelinde baya memnun kalırsın bunları konuşuyorsak üst segment bose harici başka bir kulaklığa bile bakma derim.

  • erinceray @erinceray

   @orcun Peki sana son olarak o fiyatlara çıkmadan yani 3-3,5k kadar zorlayarak alabileceğim çok iyi olmasa bile düzgün mikrofon ve uzun süre kullanımda rahatsızlık vermeyecek kablosuz kulaküstü/çevreleyen bir kulaklık var mı?

  • Orcun @orcun

   @erinceray https://www.amazon.com.tr/dp/B09TRW57WB Steelseries Arctis Nova 7 birde logitech g pro x ama bunlar tabi kafayı sıkar mı ? sıkmaz mı ? biraz piyango.

  • erinceray @erinceray

   @orcun corsair hs80 için yorumun nedir?

  • Orcun @orcun

   @erinceray Onda çok sorun yaşayan vardı eski neslinde ama bilmiyorum bu yenisiyse nasıldır araştırmak lazım.