Horoz Lojistik gibi müşteri ilişkileri sıfır olan bir firma nasıl ayakta kalabiliyor şaşırıyorum, adamlardan şubenin bulunduğum ilçeye ne zaman geleceğini soruyorum, haftada bir yanıtını almam için iki defa müşteri hizmetleri ve iki WhatsApp görüşmesi sonucunda (sorunumu anlatmaya çalışırken bir dakika içinde görüşmeyi sonlandırdı eleman ) hafta da bir geldiğini ancak öğrendim ama öyle bir dilleri var ki, gelmez, olmaz, edemeyiz, geçen gün geldi siz geç kaldınız gibi saçma argümanlarla bir hafta bekleme süresi aldım 🤣 Ki bi arkadaşımın bu hafta gelecek gönderiside gelmemiş 🤣

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Halid @abdhbal

  DHL mi sandın tiridine bandım 💃

 • Lehimli At @at

  Bana o kargo ile bir kere kargo geldi. 2 tane 1.25 kglık ağırlık plakası almıştım. İşte geldikleri zaman aradılar, bilecekleri bir yere gittim, kargoyu aldım. Böyle bir anı. 4-5 sene rahat olmuştur.

 • Fatih @fatihy

  Yıllar önce bana gelecek tv , gelmediği için 100 km git gel yol yapıp teslim almıştım, depodan

 • Daviance @daviance

  Agt nasıl ayakta ise oda öyle ama horozun teslim ettiği şeyler hep beyaz eşya pahada ağır yani ,ama onlara göre önemi yok demek ki.

 • Mustafa N. @mustafanr

  Ek:Konuşmayı silmiştim ama webden silinmemiş saçmalığa bakın.

 • Fikri @fikri

  Sektörde rekabet yok. Horoz ile Borusan var bir tek. Şimdi de Octovan yeni bir firma kurup girmiş. Yatırım almışlardı.
  Girişim yapacak varsa bomboş alan. Çok fazla sorun var. Sorunları çözerseniz yatırımcı da bulursunuz. İşi düzgün yapınca sadece birkaç firmanın kargolarıyla bile kapasitenizin tamamını doldurursunuz, yetişemezsiniz taleplere.

 • omerfa @omerfa

  Hepsiburada dan Derin dondurucu aldım. Köyler artık mahalle olarak geçtiği için adrese öyle yazdım. İki gün sonra aradılar sizin orası köy diyor adam ben bunu ilçede nereye bırakayım. Bende benim arabam yok ya eve getirirsiniz yada geri götürün dedim. Tabii o gün gelmedi. Ertesi gün başka bir numaradan biri aradı abi biz onu köye getiremiyoruz ilçede nerede bırakalım siz alın oradan aynı şeyleri onada söyledim. Sonra Hepsiburadan aradılar Adres yanlışmış o yüzden makineyi teslim edemiyorlarmış adresi yenilemek istediler. adres doğru sadece buraya getirmek istemiyorlar dedim ve siparişi iptal ettim. üçüncü gün Horoz lojistik şöförü tekrar aradı abi sizin köye nereden gidiliyor tarif edermisin dedi ( bu arada köy ilçeye 5 km). İptal ettiğim halde getirdiler. Arabada 3 gün gezdi benim makina. İndirdiler baktım sağına soluna bir şey yok aldım. Arkadaşlarada bahçeden sebze meyve toplayıp verdim.

 • Ali Özer @the-ozer2000

  Türkiye de bu işi yapan çok köklü lojistik firmaları var ve hızla gelişmekte şirketim için https://www.esalco.com/ ile çalışıyorum diğer bilindik lojistik markalarına göre çok üst düzey hizmet veriyorlar.