Ubisoft hasretliğe dayanamadı ve en sonunda pes edip kendi platformu olan diğer firmalar gibi doğru yolu buldu, oyunlarını Steam'e getiriyor. Assassin's Creed Valhalla'nın Steam sayfası açılmış, 6 Aralıkta geliyor ve birkaç oyunun daha kodları Steamdb'de görülmüş, yeni çıkan diğer oyunlarda kademeli olarak gelir muhtemelen.
#OyunGündemineMalzeme

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • gio @gio

  steam’e gelmemesi epic ile olan süreki anlaşmalar yüzünden. komisyonlar arası farklar da yüksek. ubisoft connect dayatması değil belli ki yani valhalla dahil çoğu oyunu epic store’da var çünkü.

  • Tuğrul @tuggrul

   25'e 100 gibi farka kadar steam tercih ediyorum benim gibi manyak çok maalesef. Daha fazlaysa fark almıyorum daha iyi indirim bekliyorum Steam'den. Epic hiç ama hiç çekmedi beni. GOG epice göre daha çok çekiyor ama o da boş.

 • Boba Fett @bobafett

  Denildiği gibi Epic'de oyunların çoğu mevcut, aktif ettiğinizde Ubisoft Connect hesabınıza ekliyor ve oyunu buradan açıyorsunuz. Steam'e gelen oyunları oynarken Steam ve Ubisoft Connect uygulamalarının açık olması gerekiyorsa satın alma alternatifi dışında bir getirisi olmuyor.

 • CimAdam @cimadam

  Steam kadar da leş bir uygulama görmedim açıkçası

 • Selami Kartal @zeratul

  Ubisoft olsun Epic, Origin hepsinde epey oyunum var, Epic bedava verdiği halde ben yine aynı oyunu Steam'den alıyorum, belki bazılarına saçma gelebilir ama alt tarafı bir oyun oynamak için uygulamalar arasında boğulmak istemez kimse. Derli toplu, ve sosyal bir platform olması açısından Steam'in rakibi yok bana göre.

  • Unreal Mannequin @mannequin

   Unreal Engine sayesinde Epic'i çok kullanıyorum, Epic mağazasından birçok oyun aldım ve alıyorum. İlk çıktığında zamanla düzelir dedik ama maalesef hala Epic Games Launcher uygulaması çok kötü. Oyunları listelemesi dakikalar sürüyor, farklı tablar arasında geçiş de öyle. Unreal Engine gibi muhteşem bir yapıt ortaya çıkartan bir firmanın doğru düzgün bir launcher yapamaması çok enterasan.