Şöyle snapdragonlu işlemcisi iyi bir fiyat performans telefonu var mı? Amaç donmasın yıllarca götürsün öyle kamera,ekran vs. aramıyorum akıcı olsun güncellensin yeter . Örneğin poco X3 pro gibi bişey lazım ama 7bin liraya kadar neler var biliyor musunuz ? #telefontavsiyesi

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Burak Özyürek @burakozyurek

  778G li telefonlar var ama onlar da 9-10 dan başlıyor. İstediğin fiyatlara M33 var ama onun da işlemcisi exynos. Kardeşim kullanıyor kendisi memnun. Oyun oynuyor bol bol ısınması makulmuş.

  • Emir Akdemir @emir-akdemir

   Sizin M33'te de arayüz ara sıra takılıp tekliyor mu? Kız arkadaşımda var aynısından, benim M52'ye göre daha hantal olduğu hissediliyor. Tamam denk telefonlar değil ama bu kadar fark olacağını düşünmemiştim ben. M52 neredeyse kusursuz mesela akıcılık konusunda.

  • Root61 @root61

   @emir-akdemir Ben bazen ekranı açtıktan sonra bildirim çubuğunun yarım saniyelik bir gecikmeyle geldiğini farkettim. Onun dışında pek gözüme bir şey batmadı. Ha ben 6000'e alırken verdiğim paraya acıdım ama yapacak bir şey yok😢.

 • Alptekin @alptekinck

  x3 bozulmazsa götür 🙂 yazılım desteği de önemli. popüler bir şey tercih etmem gerekiyor.

 • Orcun @orcun

  İşlemcisi iyi telefonun hemen hemen herşeyi iyi oluyor, kamerası kasa kalitesi ekranı vs. çünkü bu bir segmentasyon. Bir şayomi öyle garip telefonlar yapıyor pokofon falan varsa vardır onun harici yok. Çünkü samsung veya başka üretici iyi cpu koyunca diğerlerini de iyi koyuyor, o diyor premium segment ona iyisini koyarım. Birtane işte pokofon yada şayomi varsa vardır o kadar.