iPhone 14 Pro Max bakıyorum 1579 Euro olarak gözüküyor. Bunu almak istesem ne kadar vergi iadesi alabilirim. KDV 258 Euro olarak gözüküyor ama tam tutar bu mudur acaba . Birde aynı gün içinde gidip alabilir miyim herhangi bir şubeden öyle bir seçenek var mı ?

https://www.apple.com/de/shop/buy-iphone/iphone-14-pro/6,7%22-display-256gb-gold

iPhone 14 Pro Max 256 GB Gold kaufen

Hol dir eine Gutschrift für das iPhone 14 Pro, iPhone 14 Pro Max bei Inzahlungnahme. Monatliche Zahlungen verfügbar. Jetzt mit Gratisversand kaufen.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Johan @johan28

  Vergi iadesi için bir çok değişken var .

  Eğer stokta varsa ufak bir ücret karşılığında 2 saat içinde teslim alabilirsiniz veya mağazaya gider fiziksel olarak alırsınız.

  • Emre @ebagcuvan

   Bunun hesabını yapmanın bir yolu var mı acaba Apple Almaya arasam onlar bilgi verir mi acaba yakın zamanda 1 - 2 gün için gideceğim hazır gitmişken alayım diyorum yada gidip sipariş versem telefon getirtebilirler mi sonra gider alırım yine

  • Johan @johan28

   @ebagcuvan kalacağınız süreye bağlı ama bence apple almanya ile görüşün en iyi bilgiyi onlar verir. Çünkü her sene bir şeyler değişiyor eskiden damgalı çıkış belgesi isteyen ülkeler artık damga kabul etmeyip sistemden yapılmasını isteyebiliyor mesela.

   Öğrenirseniz buraya da yazarsınız hatta başkalarının da işine yarar.

   maks alabileceğiniz vergi 258,00 euro çünkü o kadar vermiş olacaksınız ancak global blue vs gibi aracı firmalarla vergi iadesi alınca çeşitli hizmet kesintileri yapılıyor.

 • Whole New World @wnw

  Bende bir süredir şu vergi iadesi konusuna bakıyordum Apple Store da form falan dolduruyormuşun sonra havalimanında vergi iade yerleri varmış ordan paranı alıyormuşsun ne kadar doğru bilemem

 • CimAdam @cimadam

  Geçen seyrettiğim bir videoda tax free kapsamında fransadan %7 iade almışlardı muhtemelen benzer bir rakamdır.
  Sonuç itibari ile tax free alımda kayıt parası ücretsize geliyor gibi bir şey