36 aylık game pass'i ucuza almak için son kalan yöntem şu şekilde sanırım. Şu videodaki yorumlardan: https://www.youtube.com/watch?v=kELJz7zm7bc

Bu sefer alacağım. Bu yöntem gitgide zorlaşıyor, bir gün tamamen kaldırırlar büyük ihtimalle. Game pass fiyatı da uzun zamandır artmıyor zaten.

945 TL'ye geliyor 36 aylık.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Outrun @outrun

  Aldım arkadaşlar çalışıyor.

 • Batuhan @achfighter

  Ben hala fiyatına değecek bir şey bulamadım. Starfield, STALKER 2, Hellblade 2. Çıkacak oyunlardan beklediklerim bunlar. Ancak Starfield'in nasıl olduğu hala bilinmiyor. Oyunun çıkmasına 3 ay kaldı. Hala yeterince detay paylaşmadılar.

  Forza 5'i Steam'den 300 liraya almasaydım 3 yıllık alırdım. Ancak o 300 lirayı verdikten sonra daha para veresim gelmiyor. Microsoft'un mağazası rezalet kalitede olduğu ve bazen FH4 çalışmadığı için FH4'ü tekrardan Steam'den almışım. O yüzden bir daha da MS mağazasından oyun almadım. Benim gibi tek tük insanlar vardır. Mağazayı rezalet durumda bırakarak kendi ayaklarına sıkıyorlar.

  • Outrun @outrun

   Persona serisini aşırı seven bir arkadaşım var. Persona 5 Royal Steam'de çıkar çıkmaz oyuna 700 lirayı verip geçmiş. 2 günde 22 saat oynamış. Bana da family yöntemiyle steam kütüphanesini açtı ben de başladım ve ben de çok sevdim oyunu. Sonra baktım game pass'te var oyun. Bu yöntem varken alayım dedim. Forza, Persona, Flight Simulator için değer diye düşündüm. Bir de önümüzdeki 3 yıl için en azından game pass'e çıkan oyunlarda fiyatlardan etkilenmemek için bir yatırım. Forza 4'ü ben de Steam'den almıştım. 5'i de almayı düşünüyordum ama bu yöntem aklıma geldi. Bu nedenlerle mantıklı geldi 3 yıllık game pass.

 • yah erşeyim yah içim @sormadunyamnebicim

  Valla ben sırf forza oynayarak bile parasını çıkarttığını düşünüyorum. Önümüzdeki senelerde COD oyunları falanda gelirse bedava gibi bir hizmet satın almış olucaz.

 • Mr.Bell @mr-bell

  Aylık 1 paket duman parasına bir çok oyunu sunuyor ve beni eğlendiriyor.
  Parasına değer diye düşünüyorum.

 • Ufkabakan @ufkabakan

  Hediye gönderme olayı varken fiyatı neydi 3 yıllık maliyeti?

  • Outrun @outrun

   750 civarıydı hediye olayı varken

  • Ufkabakan @ufkabakan

   @outrun Şimdi alsam kazıklanmış hissederim kendimi 😀

  • Outrun @outrun

   @ufkabakan Öyle bir durum yok. Geç almanın da avantajı var. Mesela 2022 Şubat'ta alanlar 55 dolar ödediler 36 ay için, ben dün 50 dolar ödedim. Geçen Şubat'ta alanlar 8 ay kullandı bile ve benden daha önce yeniden ödeme yapmaları gerekiyor, ben 31 Ekim 2025'e kadar ödeme yapmayacağım. Tabi burda en avantajlılar hediye olayından son anda faydalananlar. Ama taa 2025'in sonundaki ayları bile şu an çok ucuza aldığımız için her türlü avantajlı 945 TL. Amerika'da game pass'in fiyatı aylık 17 dolar. Normal yoldan alınan 45 TL'lik aylık ücret de aslında çok avantajlı, fiyatını uzun zamandır değiştirmediler.

 • Murat Gamsız @gamsizm

  Niye başka bir hesap açıp ordan asıl hesaba hediye almıyoruz?

 • totsu @totsu

  bende geçen hafta aldım. şu an bu yöntem çalışıyor. hediye gönderme buton olarak görünüyor ama çalışmıyor.