House of the dragon ne final yaptı ya. Çok vurucu sahneler vardı. GoT GoT'luğunu yaptı yine yani 😀
//Mini Spoiler//
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Başlardaki malum sahne de bu nedir ya bunu da izletmezsin diye haykırdım monitöre 😀 Final sahnesi de ayrı epikti. Hepimiz bekliyorduk ama böylesini beklemiyordum açıkçası.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • Pickle Rick @picklerick

    Koca bir sezon bommmboş geçti, son bölümde de şaşırtmadılar. Ne karakterleri işlediler, ne motivasyonları, ne de bir başka bir şey. Herkesin gözü önünde istediğini yapabilen şovalye ise tam dayaklık konu. Adam istediğini yapıyor savunmasıda ben öyle anladım öte değil.

    • serhanhepsen @serhanhepsen

      Şovalye konusunda katiliyorum. Bu tarz gariplikler vardi gerçekten sezon boyunca ancak GoT'un tirt son sezonlarindan sonra beklentim düştüğünden dolayimi nedir ben genel olarak beğendim. RoP diziyle ayni anda ciktiklarindan dolayida olabilir😅 O o kadar kötüydü ki bu gözüme güzel gözüküyor.