Geçen aylarda buraya sorarak Easycep'ten ikinci el Mi 9T almıştım. 6 taksitle 3.000 liraya geliyordu. Kargo aşamasında 1 hafta bekletse de genel olarak alışverişten ve cihazdan gayet memnun kaldı telefonu kullanan kişi. Bu fiyata bulursam ben de alırım diyenler vardı, biraz daha pahalı da olsa tekrar stoklara girmiş haberiniz olsun.
Mi 9T 128 GB 3239TL: https://easycep.com/xiaomi-mi-9t-128-gb-mavi-cep-telefonu-5422
Mi 9T Pro 64GB: 3509TL: https://easycep.com/xiaomi-mi-9t-pro-64-gb-mavi-cep-telefonu-5419

#Easycep #xiaomimi9t

BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • Johan @johan28

   @babazula ticaret bakanlığı güven vermiyor da, sizin gibi alan insanların yorumları güven verebilir

  • Orcun @orcun

   @babazula Aga imei görünüyor sil istersen.

  • Babazula @babazula

   @johan28 Sorunlu gelip şikayetvarda yorum yapan çok var. Ben de biraz korkmuştum ama bir problem olmadı. Kargolama süreçleri ve stok yönetimleri berbat. 1 haftadan önce kargoya veremiyorlar. Ben 64gb sipariş vermiştim fakat kargoya verecekleri zaman arayıp ellerinde benim sipariş verdiğim ürün olmadığını onun yerine ücret farkı olmadan 128gb göndereceklerini söylediler. Benim için daha iyi oldu ama herkese böyle denk gelmeyebilir

  • Babazula @babazula

   @orcun Sağol sildim dikkatimden kaçmış 🙂 Yorumu da silmişim yanlışlıkla

  • Babazula @babazula

   @alptekinck Bazısı teşhir oluyor, bazısı şirket çalışanlarına verilen telefonların toplu alınıp yenilenmesi oluyor, bazısı da kullanıcıların siteye sattığı ikinci el ürünler oluyor. Satın alma aşamasında hangisi olduğu belirtilmiyor. Dükkanlarında telefonların yanında değişen parçaların açıkça gösterildiği sertifikalar mevcut ayrıca kargoyla aldığınızda da hangi parçaların değiştirildiğine dair onaylı bilgilendirme sertifikası veriliyor. Yenilenmiş ürün yasası geçen sene geçmişti sanırsam. Bu işleri yapanlar bakanlık onaylı şirketler ben bu yüzden güvenerek satın aldım. Kullanıcı hatası dışında 12 ay tamir garantisi veriyorlar. 5.000 lira altına taksit imkanı da mevcut. 14 gün içinde koşulsuz iade hakkı da mevcut.

  • Alptekin @alptekinck

   @babazula batarya da yenidir herhalde güzel fiyat.