https://www.youtube.com/watch?v=-qDb-p0amZo

6.000 lira. Snapdragon 680 ve 5000 mah bataryası var. Google sorunu olmasa aslında güzel telefon gibi.

Huawei nova Y90 İncelemesi

Huawei'nin orta segment için tasarladığı akıllı telefonlardan biri olan Huawei nova Y90 incelemesi ile karşınızdayız. Bu videoda, 5.999 TL gibi lansmana özel...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • TongYabguHan @tongyabguhan34

  Ölü doğuyorlar Google sebebiyle maalesef.

 • Orcun @orcun

  Yani google olmayınca evet idare edersiniz ama sadece idare edersiniz. En büyük uygulamalar haritalar servisleri desteklemedikten sonra bu telefonu akıllı yapan özellikleri sakat kalıyor. Okey biliyorum diyecekler ki yöntemi var kardeşim ? ya var, var da o yöntemler sorunsuz sıkıntısız şeyler değil ki ? daha az evvela gördüm instagramda yeni sorun oluşmuş bildirim hiç gelmiyormuş. Ya böyle saptal saptal sorunlarla mı boğuşacağız para verip aldığımız ürün için ? huawei artık ya telefon üretmesin ya da desin ki ben bu telefonları bootloader kilidini açabiliyorum size de isterseniz tek bir tool ile de açık vericem gidin istediğiniz romu yükleyin kirin de değil işlemcisi snapdragon istediğiniz yapın dese on da okey de onu da yapmıyor ? yapsın. Yapsın ki bu cihazların bir topluluğu oluşsun oluşabilsin yani ? onu da istemiyor. E ben senin köhne dandik harmony os sisteminle niye kullanayım ? niye yancı sakat çözümlerle günümü geçirmeye çalışayım ? şu telefonun yanına galaxy s7'i veya s8'i koyun gider s7 veya s8'i alırım yani o derece saçma bir cihazlar malesef.

 • Root61 @root61

  6000 lira değil gibi. En ucuz 6650 ye bilinmedik bir satıcı satıyor. Sonraki fiyatlar 7000 liradan başlıyor. Video azıcık eski galiba(eski dediğim en fazla bir ay falan🙂)
  https://www.epey.com/akilli-telefonlar/huawei-nova-y90.html

 • Daviance @daviance

  7000 bin desek o fiyata samsunglar var zaten macera aramaya gerek yok , Huawei güzel telefondu ama kirin varken ,snap ile bundan aşağı düsemiyor demek fiyatları p40 lite daki işlemci hala bunları geçiyor ama artık üretilmiyor.

 • ilker @gilker

  bu çocukta yaşlanmış yav