Uzun kullanımlarda rahatsız etmeyen kulaküstü/çevreleyen kulaklık var mı? Anker q10 kullanıyorum. İyi , güzel ama uzun kullanımda(3-4saat) rahatsız ediyor.
#KulaklıkTavsiyesi

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Batuhan @achfighter

  Kulak üstü olanlar uzun sürede rahatsız eder. Çevreleyenlere bakın.

  • Mehmet @m-menguc

   Arkadaşın dediği gibi çevreleyenler daha ergonomik oluyor. Mümkünse padleri de deri olmasın terleme yapıyor. Ben arctic 5 kullanıyorum 4-5 yıldır. Kumaş padleri vardı çok rahattı ama kirlendiği için padleri yıkadım makinede. Yırtıldı gitti. Sonra firma bana deri gönderdi. Kirlenme sorunu olmuyor ama terletiyor.

  • Batuhan @achfighter

   @m-menguc Ben de deri pedli 1more H1007 kullanıyorum. Devasa deri pedleri kulağıma hiç değmiyor, çok rahat. Ancak yazın uzun süre takamıyorum. Terletmediği zamanlarda da kulağımın içi fırın gibi oluyor. Yazın en fazla yarım saat dayanabiliyorum. Bir iki dakika dinlendirip tekrar takıyorum.

 • UnicornKnight @unicornknight

  SoundCore Life Q10 kulak üstü değil zaten gençler, kulak kepçesini komple içine alıyor.

  ha yok benim zaten yaba gibi olup yaşlandıkça iyiden iyiye büyüyen kulaklarımı içine alıp sarmalayabilirken bunlara sığmayan kulak varsa ona da bir şey diyemeyeceğim.

 • Jensen @tonga

  HyperX Cloud 2 çok rahat, hiç rahatsız olduğumu hatırlamıyorum.

 • erinceray @erinceray

  @tonga @unicornknight @achfighter @m-menguc
  Öncelikle cevaplarınız için teşekkürler. İstediğim 1-2 özelliği yazmayı unutmuşum(kafa o kadar dolu ki işten güçten vakit bulamıyorum).

  1- Kablosuz olması
  2- Mikrofonunun en azından Anker q10 kadar kaliteli olması
  3- Bu kulaklığı sadece toplantılarda kullanacağım(günde bazen 5-6 saat toplantıya toplantıda olabiliyorum).

  Anker q10 güzel am ağır bir kulaklık.Kulak kısmından daha çok üst kısmı yoruyor ve acıtabiliyor.

 • serksan @serksan

  Bütçe nedir bilemiyorum ama kablosuz, nispeten hafif ve mikrofon kalitesi oldukça iyi olan Corsair HS80 Wireless var, onu tavsiye ederim. 2.200₺ civarı fiyatlara bulunabiliyor.

 • formulaz @formulaz

  Jbl Tune 510BT, Ttec soundmax var. Bir de bu kulaklıkları eğer kağıt üzerinde bir şeyler karalarken kullanacaksanız kafanızı biraz öne doğru tartabilir ağırlığından. Ben pek rahat edemiyordum. Tek artısı dışarıdan ses almamasıydı. Philips Tah4205 vardı sattım Oppo enco air aldım.