Arkadaşlar bu iki ürünü almak istiyorum ama düşünceleriniz nedir ?

https://eu.soundcore.com/products/space-q45-a3040011
https://eu.soundcore.com/products/a3116011

Space Q45

Shop soundcore Space Q45 noise cancelling headphones for noise cancelling that reduces noise by up to 98% and 50 hours of playtime to make every journey sound good.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • UnicornKnight @unicornknight

  dün ya da önceki gün Q45'i US Store'dan 110 dolara alabileceğim kupon yollamışlardı E-Posta ile ama gümrük haraçlarımız yüzünden düşünmedim bile.

  Q10, Liberty Pro 3 ve Q35'e sahip biri olarak şiddetle tavsiye ederim, ama yine de güvenilir reviewleri beklemek daha doğru olur. Anker'e güvenim tam, ama n'olur n'olmaz biraz beklemek ve kullanıcı deneyimlerini gözlemek iyidir.

  • Emre @ebagcuvan

   TR'ye sipariş etmeyeceğim o yüzden sıkıntı yok ayrıca Q45 bana 100 € civarına gelecek özel kupon verdiler başka bir üründen dolayı o yüzden kaçırmak istemiyorum birde yanında ses bombası almak istiyorum Motoin+ 'da 85€ ya gelecek zaten

  • UnicornKnight @unicornknight

   @ebagcuvan şu halde şimdiden hayırlı olsun hocam.

   Anker'in kendi uygulamasındaki hazır presetler ve falanca Grammy ödüllü sanatçıların hazırladığı presetlere hiç aldırmadan dinleyerek kendi EQ ayarlarınızı yapmayı (öncesinde LDAC desteğini aktive etmeyi ve en iyi deneyim için varsa kendi FLAC arşivinizi, yoksa Tidal HiFi veya Apple Music 24bit/192Hz kayıpsız ses desteği ile kullanmanızı öneririm) unutmayın.

   iyi günlerde, mutlulukla ve keyif alarak kullanmanızı dilerim. lütfen ürünü kullanmaya başladıktan bir süre sonra (burn-in için kabul edilebilir bir süre sonrası) kullanıcı deneyimlerinizi bizlerle de paylaşmayı unutmayın.

  • Emre @ebagcuvan

   @unicornknight Öyle diyorsun yani 🧐 o zaman Soundcore bana dönüş yapsın ona göre satın alım yapacağım bilgilendirme yaparım.