Geçen hafta bu kulaklığı aldım bir iki gün önce geldi ses kalitesi çok temiz ancak ben bass arayan birisi olduğum için hiç beğenmedim. Yeni bir kulaklık almak istiyorum. Xiaomi Earbuds 2 kullanıyordum bassları çok daha iyiydi ne öneririsiniz ? Soundcore ile görüştüm liste fiyatı üzerinden ekstra indirim alacağım tavsiye ettiğiniz bir model var mı ? yada başka bir marka önerirmisiniz ?

https://eu.soundcore.com/products/a3919014

Life P2

Life P2 black True Wireless Earbuds with 4 Microphones, CVC 8.0 Noise Reduction, Graphene Driver, Clear Sound, and USB C. Learn More.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Murat Şentürk @senturkmurat1999

  Anker kulaklıklarda genelde bass ağırlıklı olurdu aslında. Bass modu var mı, varsa açık mı diye bakmak iyi olabilir.

 • UnicornKnight @unicornknight

  Liberty 2 Pro revizyonlu model ya da benim de sahip olduğum Liberty 3 Pro'yu tavsiye ederdim ancak hem form faktörleri farklı hem de fiyatlar arasındaki fark çok fazla.

  Soundcore ürün yelpazesinde daha giriş ve orta seviye olanlar arasında yakın bir aralıkta Amazon Türkiye üzerinden çok cüzi bir rakama peynir ekmek gibi satılan bir model vardı bass sesler konusunda övgü alan (Life A1 diyeceğim ama tam emin değilim) ama onun da stokları tükenince yurdum "çakal" müteşebbisleri fiyatlarını anormal bir seviyeye çektiler diye kalmış aklımda. ürün size doğrudan Soundcore tarafından gelecekse belki orada fiyat daha makuldür.

  ancak yine bir handikap var, her ne kadar bass sesler konusunda memnun olacağınızı düşünsem de elinizdeki mevcut ürün genel ses karakteristiği olarak muhtemelen tavsiye ettiğim üründen biraz daha iyi olabilir. hani daha sonra hayalkırıklığı yaşamanızı da istemem. keşke bir şekilde deneyip öyle karar verme imkanınız olsaydı.

  • Emre @ebagcuvan

   TR'de değilim o yüzden fiyata takılmıyorum. Soundcore EU'dan aldım. Memnuniyetsizliğimi ilettim. Ürüni göndermezseniz diğer ürün için ekstra indirim verelim dediler. P2'nin ses kalitesi çok iyi belli zaten ama ben bass ağırlıklı seviyorum yani hissetmem gerekiyor. A1'e baktım Bass Booster olduğu yazıyor. Amazon.co.uk üzerinde 33€ şeklinde bir fiyatı var bunu Soundcore bildireceğim bakalım ne yapacaklar.