Özet soru: Eşimin Xiaomi Redmi Note 8 telefonunu firmaya satacağız, içindekileri tamamen silmenin en güvenli yolu nedir? Sıradan format atıldığında bütün her şey geri dönüştürülmeyecek şekilde silinir mi yoksa fotoğraflar için falan ek bir güvenlik önlemi gerekir mi?

Eşime Samsung Galaxy M33 aldık. 3 yıldır kullandığı Redmi Note 8 modeli ilk günden beri kasan bir cihaz olduğu için Android'e mesafeliydim ama sorun Android değil, Xiaomi'ymiş o yüzden Samsung aldım. Hepsiburada Eskiyi Yenile kampanyasında 1975 lira teklif ettiler eski cihaza, onu göndereceğiz kırığı falan yok temiz cihaz. Fiyatı çok düşürürlerse geri alırım yedek diye dursun evde. Düşüreceklerini sanmıyorum ama içine şarj aleti falan koyulmalı mı bilginiz var mı?

M33 pek konuşulmayan bir cihaz olmuş, ekranı Amoled değil ama eşim o farkı anlamaz zaten. 120Hz olması güzel. Kamerası çok iyi değilmiş ama kameralık bir işi yok. İşlemci de fena değil, 5850 liraya aldık ama banka kampanyasıyla 250 iade gelecek. Her geçen gün zamlanıyor hepsi, 1-2 ay önce m52 bu fiyattı.

Amazon dışında teknolojik alet almama prensibimi bozmak zorunda kaldım çünkü Amazon satmıyor bu modeli. Satsın diye beklesem fiyatı katlanacak. Mecbur Hepsiburada'nın eline düştük, satıcısı da Bittibitiyor bakalım nasıl bir süreç olacak. Yarın teslimat var.

https://www.hepsiburada.com/samsung-galaxy-m33-5g-128-gb-samsung-turkiye-garantili-p-HBCV00001RICQW

#akış #samsung #güvenlik #format #xiaomi #m33 #teknoyardım

BeğenFavori PaylaşYorum yap