Saçma sapan bir şekilde Beymen'de iPhone indirimi var. Piyasaya hakim olmadığımdan fiyatlar nasıl bilmiyorum, TROY02 kodu ile %5 indirim oluyor sepette. İhtiyacınız varsa bir bakın.

https://www.beymen.com/yasam-stil-onerisi-iphone-13-modellerinde-sepette-5e-varan-indirim-100274

İphone 13 Modellerinde Sepette %5'e Varan İndirim Modelleri | Beymen

Dünyaca ünlü markaların İphone 13 Modellerinde Sepette %5'e Varan İndirim çeşitlerini Beymen güvencesiyle online satın almak için tıklayın, avantajlı fiyatları kaçırmayın!
BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • 1024x768 @lg-flatron-ez

  %15 yapsalar yine kurtarmaz. 22bin liralık aletle gezemem. 7500 e iphone 11 alıp çamaşır makinesinin üstünde unutup makineyi çalıştırdım (tam bir MAL gibi) arkası çatladı. ön sağlam kaldı da sorun çıkmadı. düşünsene 22 lira vermişin ön camı kırılmış aman aman aman

 • Orcun @orcun

  Ooov tam iphone 14 ler gelecekken şuan 13 almak bilemiyorum. Çok böyle über indirim yakalanmıyorsa 13 leri direkt eleyin derim.

  • onimarsynn @onimarsynn

   Eskiden eylül yaklaştıkça iPhone çıkacağının daha bir farkında olurduk, her yerden sızıntı haberleri çıkardı falan ama bu sene nedense o anlamda çok kısır geçti, sen şimdi hatırlatmasan benim aklımın ucundan bile geçmedi 14'ün çıkacağı.

  • arvelo @arvelo

   fiyat konusu var @orcun hocam. bu fiyatlardan geleceklerini sanmıyorum. sirf bu sebeple aw7 almiyorum ama muhtemelen yeni saattler 7 8 binin ustunde olacak. ayriyeten 13 de ayni islemciyle geliyor, cazip bir fiyattan alinirsa pisman etmez bence.

  • Orcun @orcun

   @arvelo Tabi fiyat mevzusu da var ama ucuz telefonlar değil bunlar. Mesela apple iphone 11'in düz modelinde ips lcd kullanıyorken düz 12 de oled'e geçti. 13 de de biraz daha iyileştirdi ama kamera özelliklerine abandılar. 14 de birde ekranda delik olacak çentik işi bitiyor deniliyor malum. E apple bu illa ki bir fark koyacak gibi, donanımda bile olmasa yazılımda yapar illa ki bu işi. Android tarafında bu pek hissedilmiyor ama apple o konuda hala eski kafa işi yürütüyor.