#işilanı

Bu ay sonunda 2 işe alım yapacağım. Burada da yazayım belki talip çıkar. Ofis Kadıköy Koşuyolunda 4 yol ağzında hemen. Ulaşım rahat.

Çalışma şartları:
Ofis ortamımız rahat, bahçeli güzel 3 katlı bir bina. Hemen yanı park, yeşillik. Yemek kısmında ofiste günlük olarak ev yemeği yapılıyor, mutfağımız var. Ofiste genelde 4-5 kişi oluyor, kalabalık değil ortam. Hafta için 10 - 18 arası mesai, hafta sonu 2 gün tatil. Arada uzaktan çalışma da olabilir ama ayın en az yarısı ofiste olunmasını istiyorum. İş bittiyse mesai bitişini beklemeden çıkabilir çalışan, ofiste boş yere vakit öldürmesine gerek yok.

Açık pozisyonlar ve verebileceğim maaş bütçem:
Unitye hakim 3D artist: 25 bin tl
React Native ve .Net developer: 30 bin tl(seviyesine göre 40'a çıkabilirim)

Unity ve 3D konusunda oyunla işimiz yok. Yapılacak iş mimari plan üzerinden düşük poligonlu bina ve daire modellemesi ve bunların kaplamalarının yapılıp unity ortamına aktarılıp webgl çıktılarının alınması. Çok üst düzey bilgi gerekmiyor, işimizi görse yeter.

Yazılımcı kısmında tecrübeli arkadaş gerekiyor bu arada. En azından büyük bir projede 2-3 sene çalışmış olması lazım. 10'larca adam alıp büyük ekipler kuracak bütçem olmadığı için gelsin yetişsin diyemiyorum ben. Tamamlanmış ama ek geliştirmeler gereken 2 projemiz var. İkisinin de backend .net mobil kısım react native.

BeğenFavori PaylaşYorum yap