#TelefonÖnerisi #SanaTelefonÖnerebilirim

Babam için telefon arıyorum , ara yüzü akıcı tercihen samsung, pili iyi giden günlük kullanım için f/p önerisi var mı arkadaşlar ? m52 çok gördüm yazılmış çizilmiş ama güncel fiyatlarda durum nedir ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • TongYabguHan @tongyabguhan34

  7 bin bandına çıkmış. m32 bakılabilir ve baba kullanımı için üzmez bence. Bir bakın.

 • Cihat @cihat

  M52 bence bu fiyatlara alınmaz. Bütçene uyarsa A53 bakabilirsin

 • Orcun @orcun

  Samsung'un one ui arayüzü sade görünüyor ama yani cihaza göre ağır çalışıyor. Mesela A32 işte M32 öyle akıcı yağ gibi değil. Farkediyorsun yani üstten bildirimi çekiyorsun o bile takıla takıla iniyor. unun harici şarjı ölüm bende a32 vardı 15 watt idi şarj aleti 5000 mah pil tövbeler olsun ya 3 saate yakın şarj mı sürer ya ? hayır öyle namussuzluk var ki orjinal 25 watt şarj aletini takıyorum gene onu 15 watt şarj ediyor niye ? samsung'un garip garip segmentasyonundan bok yemesinden. Samsungta m52 altına düşmemek lazım. M52 a52s a53, a33 beeeelki olabilir ama daa altı kesinlikle bulaşılmaması lazım. Bence muadil realme 8 modeline bakın derim. Arayüzü akıcı oppo zaten telefon o konuda üzmez. Şarjı da iyi yanında kutudan 30 wattlık adaptörü de çıkıyor daha ne ? 4500 küsür liralarda geziniyordu.

 • CimAdam @cimadam

  m33 bugün hbde 5200 civarıydı 5g olan modeli

 • kortex @kortex

  M52'nin fiyatı uçtu gitti a52s 5G alın.

 • RMD @rmd

  samsung almak istemedim , realme 8 e karar verdik , bugün teknosaya gidip babama gösterdim telefonu beğendi , zaten alo demek için ve youtube whatspp için kullanacak , akıcı olması yeterli , a101 online olarak satıyor görünüyor herhangi bir sorun olur mu a101den telefon almadık daha önce ?

  @tongyabguhan34 @cihat @orcun @cimadam @kortex @soundonly

  ekleme : siyah olanı aynı paraya trendyolda bir satıcıda var fakat arkasında yazı yok diyorlar farklı versiyonu mu var bu telefonun bilginiz var mı ?

  ekleme 2: yorumlarda birisi yazmış siyah olanda 2 farklı siyah varmış birinde o yazı var diğerinde yokmuş , yazı olmayandan sipariş geçtim herkese teşekkür ederim yorumlardan dolayı

 • Tarık KAYA (37) @tarikkaya

  Anneme A32 aldım geçen sene. Çok memnun. A33 çıkmıştı. Onu tercih edebilirsin.r Tam baba anne telefonu.