Bayrama verimli bir giriş yaptım. Çocukluğumun oyunu, "vay be grafiklere bak" dediğim;
Dağıtımcı #Ubisoft,
yapımcısı #CriterionGames olan Redline Racer oyununu Windows 10'da bitirdim. Beni şaşırtan 1998 yapımı bu oyunun Windows 10'da sorunsuz çalışması oldu. Bir tane Windows 7 fix yükledim tabi ama fix'den sonra oyun boyunca 1 (bir) adet çökme yaşadım sadece.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Orcun @orcun

  Bu firmayı da eagames aldı içine etti malesef. Ben hala psp konsolumda burnout oynuyorum. Yani öyle araba yarışında vuruş hissi, parçalama hissi vs. gazlama eğlence falan ben hiçbir yarış oyununda alamadım. Ps2 de ki burnout 3 benim için en üst noktası mesela ama ya eagames aldı dedik daha güzel yapımlar gelecek her halde falan hoop sonrası içine sıçtı bıraktı.

  • Player 1 @player-1

   NFS hot pursuit 2010 ve Most Wanted 2'yi de bayağı oynadım. Serideki favorilerim değil ama kafa dağıtmalık güzel arcade oyunlar bence. Ama "ciddi" bir oyun havası yok. Yani bir Forza Horizon değiller.

  • Orcun @orcun

   @player-1 Amaç eğlence ya yoksa bunlarda ciddi olayı yok. NFS aslında shift serisi ile denedi o olayı da ama ağzının payını verdiler. 😀

  • Player 1 @player-1

   @orcun Onu da kimse sevmez ama Shift 2 favorimdir. Araç sesleri çok tatlı shift serisinde. Fiziği de bence oldukça başarılı. Shift 2'yi oynadığım sırada Gran Turismo 5'i de oynuyordum. Gran Turismo'nun sürüşü çok sıkıcı geliyordu. Shift 2'deki en büyük sıkıntı input lag'in çok fazla olması bence. O yüzden araç kontrolden çıktı mı toparlaması çok zor hatta imkansız oluyordu (Tüm asistanlar kapalı oynuyordum)

 • bekir @bekirb

  bunun tadı win2000 ve tüplü monitörde çıkar 🙂