#Samsung #VatanBilgisayar S22 yanına Galaxy Watch 4 44mm ya da 40mm hediye veriyorlar.

https://www.vatanbilgisayar.com/samsung-galaxy-s22-akilli-telefon.html

Samsung Galaxy S22 fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, Galaxy S22 en ucuz...

Samsung Galaxy S22 fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, Galaxy S22 en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Orcun @orcun

  Millet o kadar şikayetçi ki s22'den of of ısınmasını pilini ısınıp ekranı kısması ohooo neler neler.

  • sangreal_1905 @sangreal_1905

   Android tarafından şikayet edilmeyen cihaz görmedim ben. Tamamen kullanma ile alakalı. 10K üzerine çıkıp Android alıyorsan ya Samsung alıcan ya da Pixel alıncan. TR'de Pixel olmadığına göre elde Samsung kaldı.

   Mi 9T 3 senesini doldurdu sayılır. Dolar artmadan değiştirmek istiyorum. Elimde Galaxy Watch 4 Classic olduğuna göre Apple alternatifini eliyorum malesef. Geriye elde S22 kalıyor. 🙁

  • Orcun @orcun

   @sangreal_1905 https://forum.donanimhaber.com/samsung-galaxy-s22-ve-s22-ana-konu--152036893 Tabi ki var ama bu kadar yoğun olarak yok. Herif kılıfı delmiş termal padle soğutucu block takmış. Yani olacak iş mi ? ben dh'de daha önce böyle uğraşan eder pek görmedim. Pilini zaten demeye gerek yok. Hayvan gibi işlemci var git ona 3800 mah pil koy olacak iş mi ? bu paralara kabaca android telefon alınmaz. Hiç gerek yok yani s20 fe ve s21'in yapamayacağı neyi yapıyor ? yani 14-15 bin lira vermenin ederi kadar ne yapıyor ? mesela 10 11 bin lira olsa okey s22 tamam alınmaya değebilir. Ama 15 bin lira vermek ? o işte soru işareti.

  • Mr.Bell @mr-bell

   Evet, çok fazla şikayet var, hem işlemcinin üretimini sd olsa bile samsung yaptığı için, hem pili küçük olduğu için hem hızlı şarj adı altında yavaş şarj sunduğu için. Her anlamda kısır bir cihaz olmuş bence ve almayı düşünmem. Bu kadar büyük para vereceksem apple cihazlara bakarım yada fp samsunglardan alırım.