#hepsiburada hemen al sonra öde diye bir sistemi var. https://www.hepsiburada.com/staticpage/1046357427607271 denemelik 2 aydır kullanıyorum. Alıyorum işte sonra onu taksitle ödüyorum falan, ama sistemin nasıl işlediğini müşteri hizmetleri dahi bilmiyor.

Kartı tanımlıyorsunuz 1 tl çekiyor, 1 ay sonra da taksit veya tek çekim nasıl istediyseniz öyle çekiyor karttan parayı ancak ne zaman çekeceği meçhul. Mesela kartı tanımladınız 1 ay geçti ödemeyi alacak gününde çekmeye çalışıyor ama saat kaçta belli değil. Kartınız internet alışverişine bütün gün açık duracak. Sanal kart oluşturmak lazım aklınızda olsun.

Sistemi denemek için yalandan dedim ki, ben kartımı kaybettim yenisini banka yollacak ama kartım iptal ve limitimi kullanamıyorum, bu borcu ödeyemezsem gününde ne olacak ? kaç gün ödememe sürem var ? veyahut faiz işliyorsa kaç işliyor ? hiçbir bilgileri yok. Faiz işler diyor ne zaman icraya verilir vs hiçbir bilgi yok yardımcı olamıyorlar. Hani aklınızda olsun ben şeyi dahi sordum bu borcu ben hepsipay cüzdanıma yatırayım dedim oradan çeksin sistem ? yok öyle de olmuyormuş. 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap