Alalı neredeyse 3 hafta oldu ancak yazmaya fırsatım olmamıştı.

Piyasadaki en uygun fiyat, ürünü kargoya vermeden önce arayıp ürünle ilgili teyit almaları, aşırı hızlı kargo ve şık hediyeler için @bilendenaldestek'e çok teşekkürler. Özellikle açacağa bayıldım, tam da yeni bir açacak alacakken gerçekten ilaç gibi geldi.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • bilendenal.com @bilendenaldestek

  Yorumunuz için teşekkür ederiz. İyi günlerde kullanın.

 • Batuhan @achfighter

  Ürünle ilgili neden teyit alıyorlar merak ettim.

  • anıl @anil_

   Yanlış sipariş verilmesin diyedir. Zamandan kazanıyorlar. Nvme ssd aldıktan sonra bilgisayarda takacak yer yoksa müşteri iade veya değişim için yollar mesela ama baştan hangi laptopa, anakarta takılacak diye sorulup sizde nvme girişi yok deyip sata ssd tavsiyesi verilebilir. Laptoplarda bellek seçimi için de araştırmak gerekiyor. Low power bellek takılması gerekebilir, hepsi uymayabiliyor baştan uyumlu olduğundan emin olmak daha iyi. Müşteri bilgili ise zaten sorun yok.

  • bilendenal.com @bilendenaldestek

   @anil_ Bizim ürün gruplarımızda uyumluluk problemleri çok fazla. Ürünü bilinçli ve gerçekten doğru olarak alan kullanıcı oranımız 1/3 oranı civarında . Genelde bize gelen kullanıcılar doğru ve en yüksek performansı alacağı ürünü almak istiyordur . Son 4 aydır üreticiler ram konfigrasyonlarını değiştirdi. Bu nedenle uyum problemleri iyice arttı . Hiç kimsenin ram konfig bilgisine sahip olmasını bekleyemeyiz. Hatta biz gördüğümüz değişiklikleri veri tabanımızda yansıtıyoruz ve bios versionları ekledik . Bu nedenle ürün bilgisini onaylamadan göndermeyi tercih etmiyoruz .
   SSD veya diğer ürünlerde de çok farklı problemler çıkabiliyor, bu nedenle onay gerekli.
   Sunucu grubu bilendenal.com da birincil ürün. Sunucu da kesinlikle danışılması gerekir .