EA "Gel, beni al" turlarını hızlandırmış...

https://80.lv/articles/electronic-arts-is-reportedly-seeking-a-sale-or-a-merger/
#OyunGündemineMalzeme #EA #ElectronicArts

Electronic Arts Is Reportedly Seeking a Sale or a Merger

EA has reportedly had acquisition talks with "a number of different potential suitors" including Disney, Apple, and Amazon, and most recently NBCUniversal.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • kirazerik @kirazerik

  Microsoft bunu da alırsa game set match

 • bekir @bekirb

  Battlefield 2042'de her konuda sıçtılar. Battlefield'in tamamı sorunluysa EA gidici demektir. Battlefield satışların %10'una denk gelse de aslında gemiyi yürüten bir araç.

  EA'da çoğu oyun Battlefield'in temeli olan motor yani frostbite kullanılıyor grafik ve fizik olarak bize düzgün gözükse de arka plan da düzgün çalışan sorunsuz bir motor değildi kullanması zor ve zar zor ayakta duran bir motordu.

  2042'de yenisini denediler sanırım oda her konuda çağın gerisinde kaldı. 2042 dolayısıyla motor için BFV'i 2020'de yarım bıraktılar 2 yıl sonunda berbat bir oyun çıkardılar. Oyunlara yıkım mekaniğini getiren firma yıkımı yıkıp geçti 🙂 . BFV'den daha düşük kalitede grafik geldi. Buglarla dolu çok fazla işlemci kullanımı isteyen bu yüzden Ryzen 3000 serisi ve Intel 8.nesil ve altında 3090 kart takılsa bile 60 fps'yi geçemeyen oyuncuları çileden çıkaran berbat bir oyun oldu.

  Oyunun tek avantajı diğer son 2 oyunda olmayan anticheat ve oyuncu banlama gelmesi oldu.

  BF1 ve BF5'de oyunun başından beri hile kullanıp aynı anda twitch'den yayın oyuncular hala ban yemedi yemiyor kısaca oyunlarda anticheatde yok banlamada yok. Hileciyi video'ya çekip BF resmi discord kanalına atınca da discord adresinden ban yedim. 400-500 kill alan hilecileri gördüm. Bunlara rağmen bu iki oyun bazen 2042'yi oyuncu sayısı olarak 30'a katlayabiliyor.

  Sonuç olarak 2042 oyuncu ortalamasına sahip bir oyun olarak ortalarda dolanıyor.