1 Nisan 2021'den beri Gamepower OGRE RGB Kırmızı switch mekanik klavye kullanıyorum. Bu sürecin herhalde 8 aylık bölümünde çok nadir kullanmışımdır. Klavye 2-3 haftadır beni deli ediyor. Muhtemelen daha önce başlamıştır bu sorun ama ben çok kullanmadığım için fark etmemişimdir. Bazı harflere basarken ya da ne bileyim shift tuşu kullanırken backspace tuşu kullanırken falan 10 denemeden 1'i çalışıyor. Çok sinir bozucu 😀 Hayır anlamadığım cidden hiç zorlanmamış bu klavye nasıl bu hale gelebilir 🤦🏻‍♂️ Garantiden faydalanmayı deneyelim bakalım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • Özgür'üm, Özgür'sün, Özgür @ozgurg

    Tuşları tek tek sök ve temizle. Fayda edebilir. Bende etmedi, para iadesi aldım.

  • Mr.Bell @mr-bell

    Gamepower warlock compact vardı benim hatta evde 2 tane var. Sonradan alınanın bazı tuşlar temassızlık yapar gib oldu, sonra güzelce br temizledik, süpürgeyle çektirdik ve düzeldi. Sonra benim tuşlar sorun çıkardı ve bir tane led söndü. Garantiye gönderdim ve switchler değişip geldi ama bir kaç ay sonra başka led gitt. Yine gönderdim ve bu sefer kasanın vidasını takmadan ve başka ledleri bozarak gönderdiler. Bu sefer tekrar mail attım ve detaylı olarak anlatıp sıfır veya üst model istedim.
    Sonuç olarak aynısı geldi üst model olmadığı için. Kutusunu açmadan bir yakınımıza teslim ettim ve kendim aynı renk ve model switch aoc klavyeye geçtim.
    Yakınımız bir denesin bakalım, sıfır klavye ve başkası tarafından başka bir ortamda aynı sorunları çıkaracak mı merak ediyorum. Garantisi devam ediyor o yüzden bir daha sorun olursa yine detaylı görüşmem gerekecek.