Nekipedia ile anahtarlık konusunda son toplantımızı yaptık. Ben 150 TL olsun fazla fark olmasın niyetindeydim ama 170 TL altı işi iş olmaktan çıkartıyor. Çok az bir güvenlik payı var içinde bir zam daha gelirse diye. TS payını hemen hemen aynı bıraktık. Ama kutulamaya kadar her şey zamlı.

İki parti anahtarlık satacağız. Birincisi elde kalan özel seri numaraları olanlar. Bunlardan çok az adedi Dreamers'a bırakacağım. Sonra numarasız standart olanlar satılacak. Bunlar her ne kadar numara ile kişiye özel olmasa da belki anahtarlık alamayanlar için çözüm olur zira tasarım çok farklı değil. İkisinden de 50 adet açılacak. İlk teslimattan sonra sorun çıkmazsa standart olanlardan bir 20 adet daha çıkacak.

Bu duyuruların hepsini sadece burada yapıyorum. Satış siteden yapılacak. Siteyi takip edenler önce görecek. Fiyatı çok yükseltip 'eleme' yapmak istemiyoruz. Öncekileri öyle yapmadık. Bu defa da önce gören alacak.

Sonra da bu sıkıntılı fasıl bitiyor. Başka ürünler olur mu konusunu da konuşuyoruz. Bardak fiyatları az karlı satılsa bile 80-100 liralara varmış durumda modele ve baskıya göre.

Hep söylediğim gibi, TS'nin iş modelinde bu satışlar yok. Yardım olsun diye alacak olanlar YT üzerinden katıldıklarında ya da sticker gönderdiklerinde daha çok yardımcı oluyor. TS'den anı kalsın diyenler için bu son fırsat. Bu modelin üretimi, özel ve standart olarak son buluyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap