Uzun araştırmalar sonucu GODOX MOVELİNK M2 kablosuz mikrofon setini satın aldım. Telefona nasıl kurulup kullanılacağına dair bir Rehber bulamadım ürünü veya kablosuz mikrofonu telefonla kullanan bir arkadaş varsa yardımcı olabilir mi?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Fırat Duran @firat_duran

  İyi araştıramamışsın sanki 😂 Bunu dememin sebebi kimse telefona bağlamamış ya da telefon üstünden incelememiş. Sitede telefon desteği var yazıyor ama başka birşey yazmıyor. En iyisi--->
  Bir iki saat sonra godox türkiyeyi arayıp sorunu çözebilirsin.

  • DRTOLGA @platinium08

   Hollyland LARK 150
   RODE WİRELESS GO 2
   GODOX
   BOYA
   SARAMONİC BLİNK S500 PRO
   SYNCO
   Comica vsvs birçok marka modelin özelliklerini kıyaslama videolarını rakiplerini vs inceledim. Bana göre en iyisi Rode ama ne yazık ki o bütçeye çıkamıyorum. Gerek ses kalitesi genişliği gerekse menzili gerekse gecikme tepki süresi dahili kayıt seçeneği rode. En fiyat performans gelen buydu ve ülkemizde de distribütörü olan yerli yabancı incelemesi olan bir üründü hiç kimse telefon bağlantısından bahaetmiyor yerli yabancı.

  • Fırat Duran @firat_duran

   @platinium08 Çünkü 100 kişi fotoğraf makinesi alıyor ise 1 kişi telefon için alıyor. O bir kişi de sensin 😎umarım çözersin. Heves edep aldığın cihaz sıkıntı çıkartınca zor oluyor.

  • DRTOLGA @platinium08

   @firat_duran S21 ULTRA da aldığım çipli mipli kaliteli gerçek markalı dönüştürücülerle iş göremedim 3.5mm jackı olan Meizu 16th hemen tanıdı ürünü açıkcası tip c porttan dönüştürüler aynı mhl standartı gibi evrensel bir uyumluluğa sahip değil üzücü

  • tan06 @tan06

   @platinium08 Merhaba. Ben de cihazı yeni aldım. Hiçbir yerde telefon bağlantısı incelemesi yer almıyor. Ne yazık ki telefonum mikrofonu tanımadı. Ses kayıt programı kayıt yapıyor ama videoda ses çıkmıyor. Type C dönüştürücü alıp type c girişinden takıp deneyeceğim. Siz nasıl bir çözüm buldunuz?

  • DRTOLGA @platinium08

   @tan06 Selamun aleyküm hocam, Bende Galaxy S21 Ultra ve Meizu 16th var. Bu sorun üründen değil aynı MHL gibi standartlaşmaması bir cihazda düzgün çalışanın diğer cihazda çalışmaması ve dönüştürüleri tam resmi bir standartının olmamasıdır diye düşünüyorum. meizu 16th nin 3.5mm jackına takınca çalıştı. ben zaten tip c dönüştürücü ile çalıştıramadım. Kanalınız varsa takip edeyim.

 • tan06 @tan06

  Bu arada telefonum Oppo Realme5 pro.