merhaba, kablonet kullanıcısıyım. En son paket yükseltmek istediğimde yeni paket içerisinde şu kumanda ve internete bağlanan bir kutu verdiler. Bu kumanda kesinlikle düzgün çalışmıyor. Bazen bir kanal ilerlemek istiyorum takılmış gibi 20 30 kanal ileri gidiyor, bazen düzgün başlayıp hiç bir şekilde çalışmaz hale geliyor, üzerindeki ışıklar yanıyor sönüyor anlayamıyorum. Bu durum normal mi yoksa bendeki cihaz mı bozuk? Pillerini de defalarca değiştirdim, sonuç değişmedi. Eski tip kumanda hiç sorunsuz çalışıyordu.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Emre @emre64

  Sıkıntı vardır hocam yenileme isteyin.

 • berrram @berrram

  Öncelikle geçmiş olsun diyerek başlayayım. Sizlere "i-kutu" denilen zımbırtıyı vermişler anlaşılan. Ben bu cihazı alıp da memnun olan pek görmedim. Özellikle bu kumandası. Pili çok çabuk bitiyor bu yüzden şarjlı pil falan alanlar var. 😀 Kullanmayı deneyin ama eğer sorunlar ile karşılaşırsanız tek karşılaşan siz değilsinizdir cihazın kendisi bozuk. Ayrıca bu kutunun kira fiyatı biraz daha fazlaydı.

 • cgdincer @cgdincer

  Git internetten 2. El eski kutulardan al. Kiralama bedeli ödemek kadar saçma bir şey yok.

 • Jabba the Hutt @jabbathehutt

  İki yıldır kullanıyorum, tuş ışıkları saçma şekilde en az kullanılan tuşlarda. Dediğinize göre sizin kumanda veya cihazda sorun var. Servise çağrı açın belki çözerler.
  Reklamı yapıldığından çok daha kötü kutu, favori listesinin çalışması için nete ihtiyaç duyuyor. Eski Neta 8800'de netsiz dört tane bağımsız sıralama yapabiliyorsun. 😀 Tek artısı kimi kanallarda bir kaç saat gerisini izlemek.