#ikinciel Selamlar, bağlantıdaki monitörü satmayı düşünüyorum. Kurup kaldırdım hiç kullanmadım kutusunda atıl duruyor. Ederi nedir? Buradan almak isteyen varsa görüşebiliriz. Donanım takası tekliflerine açığım.

4k 144hz 27" ips
1ms vrb
dci-p3 %90
delta e<1
pantone validated
hdr400
g-sync

https://www.acer.com/ac/tr/TR/content/conceptd-series/conceptdcp3

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Coppermine @coppermine

  6 aydır bu model için bir kampanya bekliyorum yada kendimi ikna etmeye çalışıyorum. Özellikleri çok iyi bir monitör, neden satmayı düşünüyorsunuz?

  Türkiye’de olsam kesin almak isterdim. Sıfırı Almanya’da 720 Euro seviyesinde.

  • Shinsekuruza @shinsekuruza

   İhtiyaçtan, yoksa beğenmiştim. Tasarımla uğraşıyorum böylesi kolay kolay denk gelmez de bağlayacak cihaz yok. Kallavi bir şey lazım beslemek için. İşte denemek için açtım bir defa, baktım uygun port bile yok anakartta, sadece VGA var. Öylece topladım yerine koydum tertemiz duruyor. 🙂 Onun yerine buradan biriyle anlaşırsak elden çıkarayım yahut bilgisayar olur, gpu olur, mb+cpu+ram kombini gibi birkaç parça donanımla takas edeyim diyorum. Ben de Amazon globale bakmıştım 1200-999$ arası yazıyordu en son. Vergisi kargoyla vs 1900'leri buluyormuş. Başka bölgelere de baktım İsrail gibi, değişken sonuçlar var.

  • Shinsekuruza @shinsekuruza

   @enoes241 25 bin lira yazmışım en son. Piyasayı bayağıdır takip etmiyordum. Şu an hem yüksek yenileme hızı-düşük tepki süresi, hem de sertifikalı profesyonel kullanım için göz attığımda yakın özelliktekiler 20-30, daha kısık olan oyun odaklı modeller ise 10-15 bandında görünüyor. Bir tasarımcı olarak hem iş hem günlük kullanım için tavsiye edebilirim. 0 ayarında, kullanılmadı. Almak isterseniz fiyat hakkında ve ürün detaylarını görüşebiliriz.

  • Enes Pst @enoes241

   @shinsekuruza bilmiyordum bu kadar yüksek olduğunu teşekkür ederim