#macbookpro Pt'de kaç gündür stokta yok 14 inç base model, tam almaya karar verdim o günden beri stok yok. Sanırım şimdilik #Macbookair M1 alıp m2 işlemciler çıkana kadar bekleyeceğim. Autocad'de üzmezse pek bi sorun yaşamam da hiç bir bilgim yok performansı hakkında.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Saylam06 @saylam06

  Ben yaklaşık 6 ay önce M1 MacBook Air aldım ve o dönemde 3-4 farklı korsan Autocad’i kurmaya çalıştım ama ne yazık ki MacOs BigSur versiyonundan hiç biri çalışmıyordu. Şu an durum ne bilmiyorum ama korsan kullanmayı düşünüyorsan iyi araştır derim. Ayrıca BigSur üstüne bir versiyon daha geldi. Yani BigSur’da çalışan bir kürek varsa bile bu yeni versiyonda çalışmayabilir.

  • omerfidanoglu @omerfidanoglu

   Öğrenci versiyonu kullanmayı düşünüyorum bi sorun olursa edu maille alınabiliyor. Peki cihazın performansından memnunmusun? İşyerinde lenovo i7 8000 serisi işlemcili laptop var 5 6 sekme açınca bile fan çalışmaya başlıyor en çok da bu sinirimi bozuyor.

  • Saylam06 @saylam06

   @omerfidanoglu MacBook Air için konuşayım. Cihazı çok zorlama şansım olmadı. Genelde Office ve internet amacıyla kullanıyorum. Spotify, Whatsapp app, Outlook, 4-5 farklı ve yüklü Excel tablosu, 1 adet Word dosyası, Opera’da açık 4-5 tab ve arka planda çalışan 3 farklı bulut programıyla bile en ufak yavaşlık yok. Düşün bir de fansız bir cihaz Air.

 • omerfidanoglu @omerfidanoglu

  Verdim siparişi daha fazla bekleyemedim base model air aldım öğleden sonra pt'den depo teslimi olarak alacağım inş.