19 Ekim'de aldığım siyah Apple Magic Mouse 2'yi satıyorum. Ergonomik olarak bana uymadığı için Mediamarkt'a iade etmeyi denedim ancak iade kabul etmediler. Uğraşmak da istemediğim için satıyorum. Fiyat 700₺. Ürün sadece 1 gün kullanıldı, fotoğraflamaya uğraşmıyorum sıfır durumda, sorunsuz. #Satılık #ikinciel #MagicMouse #mouse

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • marquis @marquis

  Birebir aynı şey değil fakat 2011 yılında Microsoft Arc Mouse almıştım 100 lira civarına. Şimdi baktım da 600 lira olmuş yeni versiyonu. Sadece 1 hafta kullandım, halen durur kutusunda. Olmayınca olmuyor işte.

 • Emre @emre64

  Steelseries almazsan böyle olur, Apple neymiş 😛 😀 Şaka bir yana kaliteli gaming mouse'lar çoğu mouse'tan daha ergonomiktir, yamuk şekilli logitech'leri bilemiyorum.

 • erinceray @erinceray

  Aslında almaları gerekiyor. Yanılmıyorsam 14 gün koşulsuz iade hakkınız var. Ama dediğiniz gibi uğraştırırlar şimdi. Bende @ozturka gibi mx master öneririm. Hem Mac hem windowsta kullanıyorum. Çok memnunum.

  • Doğa @doga

   @ozturka tam olarak böyleymiş. Pişkin pişkin internetten alsaydınız iade ederdiniz dediler. Teşhir ürünü yoktu falan dedim de iş tartışmaya döndü, uğraşmadım artık.

  • KRAK3NN @passenoir

   @doga Aynısı benimde başıma başka bir üründe geldi.TV aldık Vatan'ın mağazasından, ki bilerek mağazadan aldım ki kargoda falan başına bir şey gelmesin diye direkt orda deneyerek arabaya attım aldım.Eve geldim TV küçük geldi yaşam ünitesine yanlış ölçtüğümüzden dolayı.Daha 1 günlük bile olmamış cihazı ertesi gün Vatan'ı arayarak sorduk böyle böyle aynı modelin bir büyüğüyle değiştirebiliy miyiz ücreti tekabülünde? diye ama maalesef yapamayız dediler.İnternetten almış olsaydım bahane belirtmeden bile değiştirebilirdim ama resmen.

   Artık ne olursa olsun internetten alacam ya ne oluyorsa olsun uğraşsınlar da.

  • Doğa @doga

   @passenoir tamamen kullanıcıyı bezdirmeye yönelik bir uygulama bu. Gördüğüm kadarıyla Teknosa diğerleri gibi değil. Son bir yılda 2 kez aldığım dönüştürücüler uymadı diye gidip iade ettim ki birince hdmi dönüştürücünün kutusunu parçalamıştım. Bunlara ek bir kez de hediye çeki karşılığında iade yapabildim. Yasada olması saçma, koskoca markaların uygulaması daha da saçma. İnternetten almayı biz de biliyoruz ama daha hızlı olsun, bakarak alayım, alışveriş hazzı yaşayayım diye mağazadan alıyorsun problem oluyor.

 • Doğa @doga

  2s’imin her tuşu sıra sıra bozulduğu için sinirlenip Magic Mouse almıştım zaten. MX master serisi ergonomik olarak mükemmel, malzeme olarak rezalet. Trackpad kullanırım, Macbook’ta zaten kullanıyorum ama tasarımcıyım, mouse hassasiyetinden vazgeçemiyorum.

 • Erhan M. @erhanm

  Bu fare ergonomik olarak kime uyuyor merak ediyorum.

  • Doğa @doga

   Alışılmaz değil aslında, özellikle eli küçük olanların çok işine yarar. Çünkü üzerinde gesture desteği, özellikle Better Touch Tool gibi ekstra bir yazılımla eli çok gezdirmeden, mouseu trackpad gibi kullanmaya olanak tanıyor. Ama MX Master'dan falan geçmek çok zorlayıcı.