Merhabaler bir sorum olacak. Akıllı saat almayı düşünüyorum. Amazfit ve huawei gt2e gibi modellere baktım ama bir sorunum var. İphone kullanıyorum. Almayı düşündüğüm saatte müzik dinleme özelliği olmasını istiyorum kablosuz kulaklık vasıtası ile ve telefona da bağlı olmayacak fiyat da 1000₺ civarlarında olacak. Fakat ios’un saçma kısıtlamaları sebebi ile bu pek mümkün gibi durmuyor. Önerebileceğiniz bir model varmıdır acaba. Şimdiden teşekkürler

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • civilization @civilization

  gt2e de özellik var ama iphone üzerinden müzik gönderme işlemi yok. müzik gönderme işinin olmaması sorun değil telefondan pc den gönderme olsa o da işimi görür ama o da yok

 • civilization @civilization

  @ozturka o da sıkıntı. annemin yada babamın telefonunu kullandım diyelim. bu sefer de sağlık bilgileri de o telefona gidecek. o zaman ne anladım ben bu işten diyorum. spotify premium üzerinden indirmesine de razıyım ama o da yok malesef.

 • Cem @cemturgood

  Telefon iPhone ise tek tercih Apple Watch olmalı. Diğer çözümleri de bizzat deneyip eninde sonunda Apple Watch'a dönmüş biri olarak söylüyorum.

  • civilization @civilization

   en uygun apple ürünü 1800-1900 lira civarında. benim amacım bildirimleri sürekli alayım vs değil. adım saysın kalp hızımı ölçsün müzik yükleyeyim kablosuz kulaklık ile onu dinleyeyim. fakat firmaların neredeyse hepsinde tamamıyla telefona bağımlılık var. ben pc'den de bişeyler yapmak istiyorum dediğinizde seçenek yok malesef. gt2e aslında benim için çok ideal bir saatti ama müzik atmak imkansız gibi bişey iphone üzerinden. ikinci bir telefonla da uğraşmak istemiyorum.

 • Ahmet Serhat @aserhat

  Ben pebble kullanıyorum iPhone ile. Gayet güzel, diğer saatler de çalışır bence.