Yine deli dolu, yer yer kontrolsüz, yer yer akılsız işler yapan bir Batman görüyoruz. Batman'liğinin erken evrelerinde olduğunu daha önce de öğrenmiştik. Çok fazla yeni bir şey yok elimizde ama "sert" bir film olacak gibi duruyor. The Dark Knight filmindeki sorgu sahnesine bunu koysan Joker'i elleriyle ikiye bölerdi muhtemelen.

BvS ve Justice League filmlerindeki Ben Affleck'in Batman'inin geç hali gibime geldi. Benim kafamdaki de hep vurdumu oturtan, kalıplı bir süper kahramandır. O yüzden sevdim bu filmi. Umarım üzmez.

#TheBatman #film #sinema #RobertPattinson

THE BATMAN- Türkçe Altyazılı Ana Fragman

Bu sadece bir çağrı değil… Bu bir uyarı.Warner Bros. Pictures’dan, başrolünde Gothan Şehri’nin dedektifi ve milyarder Bruce Wayne rollerinde Robert Pattinson...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Ali Mali @mali5481

  the batman hem de.
  andy serkis de daha yeni venom 2 yönetmenliğini yaptı ne ara burada oynamış 😀

 • sawgent @sawgent

  Bu filmlerin çıkış noktaları olan çizgi romanlara bakıldığında bir sürü Batman vardır zaten. Eğer MCU tarafından süper kahraman dünyasına girdiysen burada o derli toplu durum yok ne yazık ki. İnsanların şikayet ettikleri nokta da bu zaten. Bir sürü Batman olabilir ancak her film başka bir evrendeki Batman'i ortaya koyarsan kopuk kopuk olur. Sonra bir de bunları birbiri ile ilişkilendirmeye çalışırsın. Aslında ilişkilendirmeye de çalışmıyorlar. Başka bir filmde diğer filmlerin bir şeyini gösteriyorlar sadece. The Flash fragmanında görünen 1989 Batman figürleri de bunlardan biri olacak gibime geliyor. Çorba yaptılar DC evrenini.

  MCU'da karakterleri tanıtıp çoklu evrenleri izah ettiler. Şimdi istedikleri kadar Iron Man çıkartabilirler. Zombisi de olur, yoldan çıkmışı da olur, yaşlısı da olur, genci de olur. DC tarafında adamlar üç tane Batman çıkarttılar ayrı ayrı evrenlerde. Daha multiverse izahını yapmadılar. Herşey havada geziyor.

 • august @august

  Robert Pattinson'ın performansını merak ediyorum, zaten beklediğim bir filmdi ancak fragman çok iyi olmuş. Sinematografi iyi duruyor üstüne aksiyon olarakta tatmin edecek gibi.

 • brcan @brcan

  Ben Affleck'ten iyi olduğu kesin, bir Christian Bale olamaz o ayrı.

 • Hüseyin H. @hsynn

  Cehennemde görüşürüz yazıyor ya 2.03'te.
  O Türkçe fragman için mi konulmuş? (Cahilliğime verin :p)