Sizinle bir olayı paylaşacağım. Biraz uzun olursa şimdiden özür canımı sıkan bir olay. Bugün ilk derse yorgun olup uyanamadığım için gitmedim ve birisi de sağolsun imza atmış benim yerime. Hoca da sınıftan tek tek yoklama alıp olmadığımız halde imza atıldığını görünce bizi kara listeye almış bırakıcam onları vs. demiş. Ben evimde uyuyordum yahu ne günahım var şimdi?

Bu arada imzayı gerçekten kimin attığını bilmiyorum. Ha attırmak istemedim mi yalan yok istedim ama başaramadım. Bir arkadaşıma dedim o da "kanka ben de gitmiyorum boşver bir saat zaten yazılsın bir şey olmaz" dedi, bugün ikimize de atılmış imza. Yani gerçekten de masumdum.

Atana da kızmıyorum sonuçta kötü bir amacı yok. İlk dersten sonraki iki derste online ben de onu hesaplayarak tek ders için gitmedim o da bunu düşünerek atmıştır zaten 23 kişiye daha böyle atılmış.

Hocaya gittim konuşmak için azarladı beni, git o zaman o imzayı atanı bul dedi. Hocam dedim nereden bulabilirim ayrıca bulsam bile nasıl karşınıza çıkarayım? 3 yıldır yüz yüze bakıyoruz bu insanlarla. O da beni aptal yerine koydu arkadaşların 20 tane fazla imza mı olur diyor. Ben de aynı düşünüyorum ama benim ne suçum var hocam? Bana değil o imzayı atan sınıfa kızmanız gerekmiyor mu? (Bunu da dedim de takmadı)

Kısacası masum olduğum halde dersten kalma (ki bizde sene tekrarı oluyor) ihtimalim var. Gün boyu canım sıkıldı durdu.

BeğenFavori PaylaşYorum yap