#tsanahtalık
#anahtarlık

Sitenin Plus özelliği tekrar aktif edilsin. Yıllık üyelik ücreti 300 TL felan olsun.
Yıllık Plus üyelik alan herkeze bir adet anahtarlık gönderilsin.
Abonelik gerçekleştikten sonra imalatçıya anahtarlık siparişi verilsin. Abone olana yaklaşık teslimat tarihi bildirilsin.

Talep varken değerlendirin.

@gamsizm
@hkellecioglu

Selamlar.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Murat Şentürk @senturkmurat1999

  Youtube tarafında zaten katıl var. Siteye gelecek plus'ın ne olayı olacak ki? 10. yıl anahtarlığı bile 125 tl ile satılmışken sıradan bir anahtarlığa 300 tl vermez bence insanlar.

 • Halid @abdhbal

  Ben dün muhabbette LP'nin dediği "anahtarlık mı satıyorsun teknoloji yayını mısın belli olmalı" tarzındaki yaklaşımı biraz garipsedim. Eğer kitlen senin koleksiyonluk parçana değer veriyorsa gelirinin büyük kısmı buradan gelse de teknoloji yayınlığından bir şey kaybetmezsin bence. Düşmanlarından gelecek eleştirilere göre sağlam adım atmak istiyor olabilir ama zaten küçük kitleyiz konuşan konuşsun bizden ne eksilecek? Koleksiyonluk değerini düşürmeyecek miktarlarda bu tür parçaların en kötü iki yılda bir gelmesi güzel ek gelir olur.

  • Agab @agab

   LP'nin vardır öyle garip huyları. Köyde dedelerin her şeyin adabı var diyip yeniliğe açık olmaması gibi bir şey.

  • kirazerik @kirazerik

   Teknoseyir artık büyük bir teknoloji kanalı olmadığını, niş bir kitleye hitap ettiğini farketmeli. Tek başına içerik üretip teknoseyirin 3 katı izlenen yayınlar var.
   Gerçekler acıdır. Ama sorunun varlığını görmezden gelerek bu iş olmaz. Teknoseyir artık kemik kitlesinin desteği ile devam eden bir “şey”dir. Ne içerik ürettiği önemsizdir. Zaten sosyalde herşey konuşuluyor. Koptuk gitti yani. Yeni hal bu yani.

  • Can @canberke

   @kirazerik ben artık eski tadı alamıyorum. İncelemeler eskiden uzun ve tatlı olurdu. Her şeyiyle konuşulurdu. Bir samsung note alınacaksa oturup video izlenir ve alıp almamaya karar verilecek bilgi edinilirdi. Teknoseyir çok arada kaldı. O kesime mi hitap edelim bu kesime mi hitap edelim derken eridiler. Alamayacakları şeyleri incelemek istemiyoruz gibi bir yaklaşım bana çok saçma geliyor. Youtube'da milyon dolarlık yat incelemesi çekiyor yahu adamlar 😀 Dünyada zaten sayılı kişi alabiliyor. Ancak izlemesi keyifli. Aa böyle şeyler de varmış denilebiliyor. Hoparlör göremez olduk. Laptop göremez olduk. Enteresan şeyler göremez olduk. Diğer her yerde olan şeyleri diğerlerinden çok ayrılmadan aynı üslupla anlatıyorlar.

  • lterlemez :) :\ :( @lterlemez

   Hem koleksiyon hem de reklam aracı sonuçta.

 • Ahmet Erdoğan #### @aerdogan17

  bu abonelik sistemlerinde keşke yıllık abonelik olsa... s sport, bien vs. bunlarda olduğu gibi...