Demek ki neymiş MH hiçbir işe yaramıyormuş. 5-6 gündür kurulum ekibi bekliyorum. Ekip kim Telekom, altyapı kimin Telekom'un. Netspeed Turknet vs. benim için hiç fark etmiyor ki. Zincir komple Telekom, en zayıf halkası da Telekom en güçlü halkası da Telekom. 😅 Türknet'e halen MH sebebiyle çok yüklenildiğini düşünüyorum, diğer konularda bölgeye göre insanlar isyanlarında haklıdır fakat ben MH denen meretin daha bankacılık hizmetleri dışında gaz almaktan başka bir b*ka yaradığını görmedim arkadaşlar, kusura bakmayın. Arıyorum arıyorum haklısınız ilgileniyoruz bitti.. 😥

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Ali Yatarkalkmaz @aliytklkmz

  Müşteri hizmetleri hangi firma da ise yarıyor ki alışveriş siteleri hariç bu tür operatör, servis sağlayıcı hatta banka vb yerlerde daha bir kere de ise yarar çözüm sunani görmedim.

  • Gump @runforrest

   Açıkçası yapabilecekleri hiçbir şey yok adamların. Asgari ücretle çalışan gaz alma elemanları. Ben MH'de çalıştım, müşterinin sorununu çözmeniz önemli değil yeter ki mutlu ayrılsın görüşmeden diyorlardı. Malmıdır nedir bunu diyen anlatan anlamadım ki, adamın bariz problemi var ve sinirli ben nasıl mutlu edeyim? Kadın arkadaşlar bir şekilde hallediyorlardı bir yere kadar da olan bize oluyordu..

  • Ali Yatarkalkmaz @aliytklkmz

   @runforrest zaten sözüm çalışan insana değil. Dediğiniz gibi onlar da verilen görevi yapıyor. Ha bazen sinirlenince ben de kızıyorum yalan yok öyle AA siz de çalışansiniz filan düşünemiyor insan. Benim şikayetim şirketlerin bu anlayışlarına. Alışveriş siteleri (özellikle amazon ve hb) bunu baya güzel cozduler. Daha onlara bağlanıp da çözüme ulaşamadığım olmadı. Ama bu tür biraz da zorunda olduğumuz diyebileceğimiz firmalarda hala eski kafalılık söz konusu.

 • KRAK3NN @passenoir

  İşte bir firmanın tekel olmasının en büyük sorunlarından biri.Altyapı Telekom'un olduğu için ister Netspeed olsun ister Türknet olsun pek bir şey fark etmiyor bu tarz teknik konularda.

  Ha ama şöyle ki ben iki ISS'i de kullanan biri olarak (Netspeed - Türknet), atıyorum sizin internet bağlantınız kurulmuş olsaydı ve ondan sonra internetle ilgili bir sorun yaşasaydınız saat belki de 22:00 falan diyelim şimdi bu durumda Türknet'de araki bulasın karşına muhattap.

  Ama aynı problemi Netspeed'de yaşayınca saat 22:00 bile olsa tak diye aradım müşteri hizmetlerini karşımda bir muhattap belirdi ve 5 dakika içinde o problemi çözdük.Yani müşteri hizmetlerinin önemi bu tarz durumlarda daha çok öne çıkıyor.Yoksa altyapılık teknik gerektiren yerlerde altyapı Telekom'un olunca kralı gelsin müdahale edemiyor.

 • mhmmdy @mhmmdy

  bizim arkadaş 3 günde bağlattı internetini.(turknet)

 • My_Techno @my_techno

  Valla Türknet’in online müşteri hizmetlerii Türk Telekom’un canlı mh’lerinden bin kat daha iyi. Anında cevaplayıp çözüm odaklı çalışıyorlar.

 • Gamepad @gamepad

  Hayatımda yaptığım en doğru şeylerden bir kaçı turknete geçmek oldu

 • BURAK A. @brkadgn

  MH firmaların tampon bölgesi, gazı alıp sorunu çözülüyormuş gibi göstermekte. Twitter'da yazınca farklı hizmet almak ise ayrı saçmalık.