Elektrikler kesilmese oynamaya devam edecektim, şimdi oynayamadığım için dün akşam aldığım ekran görüntüsünü paylaşayım. Şehir büyümeye devam ediyor. Ortalardaki evlerde eser miktarda apartmanlaşma yaptım, her blokta iki tane. Resmin sağ taraflarında şehir merkezi yavaş yavaş oluşmaya başladı. Merkezi terminal tren istasyonu yaptım ama henüz hem kent sakinlerine hem de turistlere kullandıramadım. Öndeki adayı üniversite adası yaptım. Fotoğrafın en arkalarında ise unique fabrikalar var, açtıkça yerleştireceğim. Şimdilik sadece orman ve yağ endüstrisi sistemi kurdum. Kütüğü kendim üretiyorum da yağı ithal ederek petrol ve plastiğe dönüştürüyorum. Neden, çünkü yağ yataklarının üstüne ev yaptım 🙂

Bu arada apartmanları açtıktan sonra nüfus çok hızlı artmaya başladı. Realistic population modu kullanıyorum onunla alakası olabilir. Büyük binalarda baya yüzlerce kişi oturuyor.

Şimdilik pek mahalli detay çalışmalar yapmadığım içün böyle genel görünüm gösteriyorum. Boşluklar iyice dolsun, detay çalışınca derdimi birden fazla fotoğrafla anlatacağım.

Son olarak, oyunu geri dönmek üzere kapatmaya üşenince 3.5 saat açık bıraktım, artık ekranın üzerinde yol izi var. Güzelim MacBook Pro'nun ekranını hafifçe yakmışım 🙁 Siz siz olun oyunu açık bırakıp gitmeyin.

#CitiesSkylines

BeğenFavori PaylaşYorum yap