Mi 10T Pro ile mikrofon ve yakınlık sensörü dışında şimdi de mobil imza sorunu yaşıyorum. Endonezya romu filan atsam düzelir mi sizce. Bootloader kilidi sonradan tekrar kapatılıyor mu? Garantisi gidecek sanırım ama garantisi hiçbir işe yaramadı zaten.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Orcun @orcun

  Bootloader kapanıyor ancak niye endonezya ? çak eurom'u geç ?

  • Kesb-i @kesb-i

   Mikrofon ve görüntülü görüşmede aşırı lag sorununun google arama uygulaması kaynaklı olabileceğini düşünüyorum ve ona da belki faydası olur umuduyla xiaomi arama uygulamasına geçmek istemiştim. Arama kaydı filan da gelirdi hem.

  • Orcun @orcun

   @kesb-i Ana konusunda da çok sorun yaşayan vardı. Bir oraya danış istersen görüntülü görüşme de özellikle feci yankı yapıyormuş. Sensöre zaten değinmiyorum klasik şayomi sıkıntıları. 😀

  • Kesb-i @kesb-i

   @orcun O yanki ve boğuk ses sorununu ben maksimum düzeyde yaşıyorum zaten. Garantili aldım bir de. Yetkili servise yolladım adamlar sorun görülmedi deyip yazılım atıp geri yolladılar. Tekrar aradım dedim ne biçim iş bu. Bir test cihazları varmış. Ona bağlıyorlarmış. Hata vermiyorsa bişey yapamıyorlarmış beyefendiler. Ben de saf gibi bir a4'e yazmıştım nerde nasıl sorun olduğunu. Velhasaılı derdim çok büyük. Teknoseyir her önerdiğinde altında sövüyorum sayıyorum önermeyin diye ama elden bişey gelmiyor. 6binim gitti işte ois uğruna. İş icabı mobil imzayı özellikle yazın günde bikaç sefer kullanıyorum. Yoksa yanımda bilgisayar, internet ve e-imza taşımam lazım.

  • Orcun @orcun

   @kesb-i Bu 10t pro kaçakçılarda çok gidiyor. Benim çevremde de en az 8 10 kişi alacaktı dedim abicim sakın almayın. Alan oldu 3 4 kişi vs. sattılar. Ne hikmetse alan satıyor yani ? niye satıyor acaba ? hani insanlar bazen markadan şaşmıyor iphone ise diyor ki iphone alayım. Hiç android'e falan girmiyor adam 6 ay aç geziyor yiyecek alamıyor ama cebinde iphone 11 var. Gidiyor kafeye vs sadece çay içiyor yiyecek almıyor vs ama ip 11 kullanıyor. Çok var böyle kullanan. E adamda haklı alıyor 5 sene kafa rahat. Yemişim diyor ekran hz miktarını işte donanımını hafızasını oyunu buyunu falan. Haklı yani yüzde yüz haklı.

 • Rasko @rasko

  Ben bayağı uzun süredir Redmi Note 7'de LineageOS kullanıyorum. Herhangi bir sorun yaşamadım şimdiye kadar. Şayominin kendi yazılımı berbat.