Taotronics soundliberty 97
Ön siparişini vermiştim geçen hafta geldi sonunda. İndirimle 255e gelmişti. Şu anlık memnunum. Açıkçası benim ilk tws tecrübem fakat inceleme vs de abarttıkları kadar fiyat performans ürünü müdür bilemiyorum, başka tws denemedim. Yine de çok da abartmamak gerek bence beklentiyi. Ben o incelemelerden sonra kullanınca bi miktar hayal kırıklığı olmadı değil. Hata bende, yüksek beklentiye niye girdiysem.

Tabi bugüne kadar çok bu fiyatlarda daha ucuzundan az da olsa daha pahalısından kablolu kulak içi kulaklık denedim. Sesi bence kesinlikle ucuz kulaklıklar kadar kötü değil, orta seviye bi kulaklık bence. Tws için fiyat olarak da bence gayet iyi hatta bence en iyi özelliği fiyatı bu ürünün. Ben bangır bangır son seste keko gibi müzik dinleyen biri değilim, incelemelerde ses seviyesi az bulunuyordu benim için sorun olmaz diyordum ama bi tık daha yüksek olabilirmiş gerçekten sesi. Ama şu haliyle yüksek olursa olmasın çünkü şu haliyle bile son seste patlama yapıyor.

Bir kulaküstü öyle ahım şahım olmayan ss arctis 1den bi andan buna geçip deneyince seste bi boğukluk bi perde hissi geldi. Gerçi herhangi bi orta segment kulakiçinde de bu hissi yaşıyordum. Bu kulaklık o eşiği bi tık daha kaliteli olsa geçecek düzeyde. İdare eder seviyede şuan. Bazı yorumlarda farklı partilerde orjşnal olmayan ürün getiriyorlar, sorunlu ürün getiriyorlar diye şeyler okumuştum. En çok olduğum sorun da kutudayken bağlantı kesmiyor devam ediyor. Öyle bişeylr karşılaşmadım. Ama şu oldu ilk denediğimde sol kulaklık çalışmadı bi süre. Reset tuşuna falan bastım tak çıkar vs vs bi şekilde çalıştı. Şuanda da bağlantı ile ilgili bi sorunum yok. Benim oneplus 5 kullananlarda bi sorun var. Telefon cepteyken bağlantı kesilşyormuş. Bu sanırım telefonla ilgili bişey. Telefondaki bi uyku kodu ayarı vs olabilir bu sorunu yaratan.

Çekim mesafesi ise benim yaşadığım evlerde beni tatmin eden bi kablosuz kulaklık bulamadım daha. Hoş wifi bile bi odadan bi odaya etkileyen ölçüde azalırken kulaklıktan da beklemiyorum evimden iyi performans.

Son tahlilde tavsiye eder misin derseniz, açıkçası tws piyasasını vs bilmediğim için kesinlikle alın diyemem. Hele videolardaki gibi asla övmem. Bana pr gibi geliyor büyün incelemeler. Bu fiyata daha iyisini bulursunuz belki. Ben zaten çoğu zaman kulaküstü kullanıyorum. Yolculuk, arada vs kullanmak için kablodan sıkıldığımdan bunu aldım, biraz da ucuz kulaklık gibi kötü ses vermesin diye bu fiyatlara baktım. Memnunum açıkçası. Telefonla görüşme de pek yaptığım söylenmez ama bunlarla görüşme falan yapılmaz dış ortamda. Tws telefon grş. için kötü bence hepsi. İşimi görsün kablodan kurtarsın, zaten bugüne kadar üst düzey kulaklık kullanan biri değildim yine normal ama bi tık kaliteli ses versin diye alacaksanız alın. Memnun kalırsınız. Zaten kulaklık işi elektronikte en şansa bağlı ürünlerden biri. Deneme imkanı yok gibi bişey. Tavsiyeler vs bi anakart testi gibi olmuyor, dinlemen lazım vs. Kulakta durma konusunda da benim kulaklar açıkçası biraz sıkıntılı. 😁 Daha heh oturdu kaymaz, çıkmaz, düşmez dediğim olmadı bugüne kadar. Hatta sağ kulağımın deliği küçük müdür nedir sola olan sağa uymaz çıkar kendiliğinden, bunlarda kendiliğinden atma vs olmadı ama hala heh tam oturdu da diyemiyorum bu benden kaynaklı ama yapı olarak bence oturan bi kulaklık eğer çok nemli bi kulağınız yoksa. Varsa zaten hiçbir kulak içi kulaklıktan memnun kalmamışsınızdır muhtemelen bugüne kadar.

BeğenFavori PaylaşYorum yap