EURO 2020'nin ilk golünü biz atmışız...

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • lterlemez :) @lterlemez

  Uzun pasların hiçbirisi yerini bulmadı ve kaleci dahil bir oyuncuyu bile uyarmamış Şenol Hoca, kısa pas ve toplu git-gel ile oynanması gerektiği apaçık ortada idi ama işte. Kaleci oyun kuramıyor ise (kaldı ki Dünya üzerinde oyun kurabilen kaç tane kaleci var?) uzun pas attırmayacaksın, bir golü de aynen yedik zaten.

  • CanSimit @cansimit

   Benim pek alakam yok futbol işleriyle... İlk golü biz atmışız işte, önemli bir başarı 😛

  • Pablo 'Definitive' Vader @definitive

   Kalecinin ayağı kötü, stoperlerin oyun kuramıyor ve orta sahanda stoperlerin arasına gelip onlardan top alıp oyuna girecek adamın yok. Maçta vasat oynayan bile yoktu bana göre.

  • lterlemez :) @lterlemez

   @definitive; Bu sezon hariç, yani kaleci dışında, bahis ettiğiniz yerlerde hep yabancılar oynuyor ulusalda; dışarıda oynayan adamlar da ya yerlerinin adamı değil ya da yanlarında göreceli daha kaliteli oyuncular var.

  • Pablo 'Definitive' Vader @definitive

   @lterlemez Yurt dışında oynayan üç stoper (Merih, Çağlar ve Ozan) kesici hamle stoperi, bana göre en kötüsü Merih. Hepsinin yanında oyuna giren ve top kullanan adamlar oynuyor. İki hamle stoperiyle oynamanın da yöntemi olur ama onların önüne de aralarına gelip oyunu yönlendirecek adam yok. Şenol Güneş bu maçtan ümitli değilmiş bence hiç iplememiş.

  • lterlemez :) @lterlemez

   @definitive; Bana da öyle geliyor ama beraberlik çıkartma şansımız varmış bence. Uzun pası çok kastırdılar (ör; Burak koşuya ya). İçeride zaten oynayan yerli adam kalmadı ya, hala da yabancı sayısının düşürülmesine kızıyorlar (alabildiklerinden değil ha).
   Beşiktaş şampiyon oldu (Beşiktaşlıyım) bir Oğuzhan (oda dışarıda yetişme) vardı ki o da eski formunu yakalayamadı bir türlü; Rozier, Gezzal, Atiba (onu da zorla oyun kurucu defansif orta yaptılar) ve de Souza ile götürdü. Defans desen pek farklı değil.

  • Pablo 'Definitive' Vader @definitive

   @lterlemez Beşiktaş taraftarıyım, şampiyon olduğumuz bu sezonda ideal 11'e girebilecek tek Türk Rıdvan olabilirdi onun nedeni de Nskala'nın 3.sınıf bir futbolcu olması. İtalya'ya yenilmek beklenmedik bir durum değil ama -3 averaj kötü oldu, en iyi grup üçüncüsü olarak gruptan çıkma şansı ortadan kalkmış oldu.

  • lterlemez :) @lterlemez

   @definitive; Kalan maçlardan birisinde 3+2 (en az) atmamız lazım. Rıdav da iyi topçu olacak ama orta açık/iç olması gereken adamı sol bekte heba ediyorlar. Evet, defansif yönünü de güçlendirir ama girdiği zaman tecrübe vereceklerine yük veriyorlar...