İyi geceler herkese, bugün bimden volta vt1 aldım bir süre deneyimleyeceğiz bakalım. Tecrübesi olan arkadaşlar nelere dikkat edilmesi gerek ilerde problem çıkaran tarafları nelerdir aydınlatırsa sevinirim. Birde şöyle bir sorunum var scooterı katlayamıyorum, zilin oradaki aparat arka çamurluktaki geçecek çentiğe erişmiyor uzun kalıyor sokamıyorum oraya sanki gidon boyu uzun kalıyor gibi. #volta #vt1 #Scooter

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • alaria @alaria

  Bim'den votka aldım diye okudum diyorum bim ne zaman alkol satmaya başladı.

 • Cem @cemturgood

  Selamlar, cihaz ne durumda acaba? Ne kadar kullandınız? Ortalam tek şarj ile kaç km yol gidiyor? Bir şikayetiniz var mıdır?

  • Zdmr @zdmr

   Selam. Sanırım toplamda 100-150km arası yol yapmışımdır. Cihaz sağlam şekilde duruyor hala herhangi bir sorun çıkarmadı, full şarj ile kullanıma, kiloya ve yol durumuna bağlı olarak en az 10 en çok 15km yol gidebildim (85kg). Şikayetim tekerleklerin dolgu olmasından kaynaklı bozuk yol işkenceye dönüşe biliyor, 4 şarj seviyesi var 1 e düştüğü zaman cihaz tam performansı ile çalışmıyor yavaş gitmeye başlıyor, birde YouTubeda bir kanalda gördüm pilleri hakkında, söylenene göre pilleri sıfır değilde laptoptan ordan burdan çıkan devşirme pillerin kullanıldığı ve pillerin ömrünün çok uzun olmayacağına dair. Cihazın fiyatınında pillerden kaynaklı düşük olduğu söyleniyor. İş görüyor mu görüyor valla ufak tefek ayak işlerine acayip işe yarıyor. Ulaşım aracı olarak kullanılmaz, daha profesyonel ürünler bakmak lazım o zaman.