BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • CanSimit @cansimit

  Bir de şöyle bir haber okudum daha sonra, yani iznin iptali de olabiliyormuş...

  Halı yıkamacılar, tam kapanma günlerinde vatandaşlara hizmet vermek için bağlı oldukları Odunpazarı Kaymakamlığına izin başvurusunda bulundu. Ardından olumlu sonuçlanan başvuru neticesince vatandaşlardan binlerce metrekare halı toplanan halı yıkamacılar, tüm hevesleri ile çalışmaya başlamıştı. Ancak dün esnaf önce telefonla arandı, daha sonra İl Salgın Denetim Merkezinden geldiğini belirten 2 memur, verilen izinlerin iptal edildiğini söyledi. Halı yıkamacıların bu duruma tepki göstermesi ve yaşanan gerginlik üzerine bölgeye polis ekibi sevk edildi. Gelen polis ekibi ise halı yıkamacılara, alınan binlerce metrekare halının geri teslimi için sadece 1 gün izin verdi. Tepkili halı yıkamacıların bu kez izin aldıkları Odunpazarı Kaymakamlığına gittiklerinde bir sonuç alamadıklarını anlattılar.

  https://m.haberturk.com/eskisehir-haberleri-amp/86792452-verilen-izinler-iptal-edilince-ortada-kaldilaraldiklari-izne-guvenip-temizlemek-icin

 • Johan @johan28

  E sevgilisi şuan elini kolunu sallayarak çıkarsa olacağı bu, en sevdiğim hikayelerden biri olan sarı öküz hikayesini tekrar hatırlatmak istiyorum.
  Biz ülke olarak sarı öküzü çokta verdik gitti. Nasıl? Diyelim ki hoşumuza gitmeyen birisi kanuna aykırı cezalandırıldı ohh iyi olsun dedik, adaletin terazisini kendi işimize geldiği gibi eğip büktük, ufak tefek diyip göz yumduk. Bu gönderiyi yazan arkadaşı tanımıyorum ama bir işi olsa ve polis komşusu halletse yok mu diyecekti onu merak ediyorum, büyük ihtimalle işini görecek keyfine bakacaktı.

 • suicide @suicide

  icisleri sorsun hesabini kaymakama