Merhaba arkadaşlar şu bisiklet modeli için ne dersiniz? Kron marka pişman eder mi? Genel olarak hobi amaçlı şehirde kullanılacak.
#tsbisikletkulübü #teknoseyirbisikletkulübü #Bisiklet
https://www.ykbisiklet.com/urun/kron-cx-100-28-jant-v-fren-unisex-sehir-bisikleti-2020

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Mustafa N. @mustafanr

  Unisex kadro demelerine rağmen geometri olarak kadınlara biraz daha uygun,eğer bütçeniz bu civardaysa ikinci el bakın,üstünde bulunan sistem giriş sistemi biraz fazla istemişler gibi geldi bana son piyasayı bilmeme rağmen.

 • Orcun @orcun

  Güzel bisiklet ama şehir içi daha çok. Dağ bayır çıkmaya pek uygun değil. Bu tipin bende gazelle marka olanı vardı, bir süre kullanıp sonra sattım. Ama yani baya güzel bir bisikletti. Hatta tam modeli gazelle orange c7 2018 modeliydi. 😀 2 küsüre almıştım 4500'e sattım. Ama satalı tabi 1 sene oluyor. Hatta alırken de maceralıydı bursaya gitmiştim. Arabaya sığmadı gidonu sökmüştük vs. 😀 Ama ağırdı yani öyle atik oradan oraya atlama zıplama performans takılayım olayı yoktu. Hani bazıları bisikletin mercedes'i derler bu marka için ama öyleydi yani harbiden. Kron markasına dönersek eğer güzel markadır.

  • Birkan @birkan-akar

   Aslında eskiden eşim bir süre gazelle kullanmış bu tür bisiklet hevesi de oradan geliyor 🙂 Dağ bayır ile pek işimiz yok açıkçası. Düz yola kullanılacak.

  • Orcun @orcun

   @birkan-akar Gazelle'e alıştıysa onun vites sistemi fren sistemi vs onu biraz aratır ama genel olarak bunu daha çok sevebilir. Gazelle'nin sıkıntısı bakım işi çok zor tamburdan vites tamburdan fren mi neydi garip birşey ve bakımı baya sıkıntı. Ama bu kronda öyle sistem değil basit sıradan bisiklet sistemi ilerde çokta masrafı olmaz bu işin.

  • Birkan @birkan-akar

   @orcun Basit olması iyidir, zaten çok performans beklentim yok. Çok sorun çıkarmamasını tercih ederim.

 • Agab @agab

  Kron güzel markadır ama bu bisikletler kadın bisikleti olarak geçiyor biraz

 • Mert Ahmet Altıparmak @m-ahmet

  Kron markası güzel, bende de kron tx150 hd 28 inç var. Sizin bu modelde yalnız Tourney sistem var. Giriş seviyesi bir vites sistemi. Belki biraz daha araştırmak lazım az paralar vermiyorsunuz vites, dişli sistemleri bir üst seviye olanları bulmak belki mümkündür. 2. el de düşünülebilir, bulması zor olur belki biraz ama üzerindeki set iyi olduğu için bundan daha rahat ettirir sürüşte. 🙂