Az önce bir çok doktorla da görüşmem sonucu tam olarak emin oldum. O kadar emeğimiz boşa gitti, gerçekten millet hak ettiğini yaşıyor. Bugüne kadar gelen atakları hesaba kattıklarında çok büyük bir zirve göreceğimize eminler hatta karamsar olanlar günde bin ölüme yaklaşırsak hiç şaşırmayın yazdı. Her konuda neden böyleyiz biz, ekonomiyi toparlamaya çalışıyoruz 12 ay uğraşıyoruz bir gece hop 12 ayda uğraşılan tüm emekler çöp olmuş daha da beter olmuş ekonomi, pandemiyle savaşıyoruz aylardır (kendi adıma) doğru dürüst arkadaşlarımla bile yüz yüze görüşmedim, aylarca büyüklerimizi uzaktan ziyaret ettik, bir ton sinir stress, işler zaten tepetaklak. hop bir kaç hafta da o kadar çile boşa gitti. İnanlarda gram hakkım varsa ben helal etmiyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Orkun @orkkoc

  Biz işe gitmek zorundayız ki evden çok rahatlıkla yapabilceğimiz bir iş olmasına rağmen. Ve hala maskesiz gezenler var.

 • Nakahella @nakah

  Virüsü önemsemeyip normal hayatına devam edenler haklı çıktı. 😀 Yine bilinçlilere yazık oldu.

 • lterlemez :) @lterlemez

  Ekonomi izin vermiyor çünkü, örneğin dövizi frenlemeye çalışmak ile çok büyük hata yaptıklarını anladılar ama iş işten geçti.

 • brcan @brcan

  İş bilmemezlik tamamen.İşi ehline bırakmazsan her şeyi ben bilirim dersen olacağı bu.

 • OLDBoy @oldboy

  Ekonomi yi düzeltme anlamında 12 aylık bir çaba falan olduğunu düşünmüyorum, "bir gece hop" dediğiniz gece birileri yine servetine servet kattı. Aynı şekilde ben artık virüsle de bir mücadele olduğuna inanmıyorum. Hatırlarsanız pandemi başında ingiltere de sürü bağışıklığını bekleyeceklerini söylediler ama sonuçlar çok kötü olunca ve ellerinde maddi imkan da olunca virüsle savaşa giriştiler. Bence bizimkiler baktılar kasa boş kimseye evde kal diyemiyolar, aşı alamıyolar, meydanlara da inmeleri lazım, biz de sürü bağışıklığına oynayalım dediler. Ölen ölsün kalan sağlar bizimdir diye. Kim zorda kalır bu durumda, en çok sağlık çalışanları zorda kalır. E zaten koronadan ölümü meslek hastalığı olarak bile görmediklerinden onlara da öyle aman aman bir sevgi besledikleri söylenemez. Yoksa yapılanların mantıkla izahı yok artık.