Bu firmaların kahpelikleri ne zaman bitecek ya ? Ne zaman düzgün bir ülke olacak burası ? Geçen günlerde paylaşmıştım Superonline ile ilgili sorunlarımı (zırt pırt fatura arttırmalar, delicesine pingler) tak etti artık, yeni eve taşınınca altyapıları da yoktu bunların (fiber) ücretsiz iptal ettirme hakkımın olduğunu 2 defa söylediler, hem müşteri hizmetleri hemde iptal-abonelik birimleri tarafından. Belgeler yollandı her şey tamamlandı. Çat 682 lira fatura. Yav arkadaş ben bunu ödeyecek miyim ? Bu çaba neden ? Bu kalleşçe denemeler neden ? Külliyatınız gelse bunu ödetebilecek mi ? Niye böyle şerefsizlikler peşindeler ? Böyle bir kansızlık yok ya. Her seferinde böyle ya. Bağlatmaya gelince, kıytırık bir Whatsapp numarasına, kimliğimin buğulu önlü arkalı fotosu sonrası 5 dakikaya kapımda olan adamlar, iptal ettirmeye gelince kanser ettirdiler ya ! Faturaya itiraz ediyorum, kadının bana dediği, "bir kaç saat sonra tekrar arayın ben ekranlara ilgili notu düştüm" ! Siz neden geri bildirimde bulunmuyorsunuz diyorum, "güvenlik amaçlı özel iletişim bilgilerinizi kullanamıyoruz" diyor. Ahahaha ! Günde 45 defa arıyorlar oraya buraya bağlatmam, yeni paketlere geçmem, onun bunun TV'sini satın almam için. İptalimi, iptalim sonucunda oluşan sorunun çözümü için geri bildirimi bana yapamıyorlarmış. Biraz uzanayım dedim bütün uykularımı kaçırdılar yine. Çoluklarından çocuklarından çıksın ya...

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Gump @runforrest

  Zemin müsait olunca kim kime ne geçirebilirse diye bakıyor firmalar. Devlet canlarını yakmıyor ki vatandaşının arkasında durup. En çok vergiyi biz ödüyoruz en çok kazığı da biz yiyoruz bu memlekette ücretli çalışanlar olarak..

  • Daviance @daviance

   firmada ben iş veriyorum ssk ödüyorum daha çok vergi ödüyorum diyor ,yalan tabi ama devlet hakkaten bunların yanında her dakika af var her dakika.

  • Gump @runforrest

   @daviance İllaki ödüyordur fakat totale bakınca her zaman işçi kesimin doğrudan ve dolaylı vergisiyle geçiniyor bu memleket. O koca koca firmaların vergileriyle değil. Sırf asgari ücretten alınan verginin toplamı bile tokatlar çoğu firmayı. Gariban düşemiyor ki vergiden bir şey, öbürkü yok şunu yaptım yok şunu ettim yarısı yalan dolan işler. Biz maaş elimize geçmeden ödeyelim anca, ne ala memleket..

 • Daviance @daviance

  Bunlar hep hükümetin seni korumamasından işte ,şirket korkmuyor ki devlet benim yanımda diyor ben işverenim şımarıklığı her firmada var.

 • deepL @deepl

  İşin kötüsü kafası bu işlere basmayan milyonlar bu tuzaklara düşüyor ve firmalar gittikçe daha da arsızlaşıyorlar.

 • lterlemez :) @lterlemez

  "Umarim batarsınız" diyerek geçip gideceksin aslında da insanın içi elvermiyor. "O kadar ödeme yapıyorsun, maliyetin var da, ne diye KAP'da, orada, burada totonu gere gere şu kadar kar açıkladık diye seviniyorsun?" diye sormuyor adam. %100 yerli olsalar, gıkımı bile çıkartmam ama bu adamlar bir de yabancı ortakta (çoğu öyle).

 • lterlemez :) @lterlemez

  Daha hala, utanmadan hem dakika ücreti topluyor hem de konuşmadığın/konuşamadığın sürelerin parasını alıyor.