#ikinciel
Arkadaşlar yeğenim bu kulaklıktan almış iki üç saat denemiş kafasını sıkmış sevmemiş vs incehesap geri de almadı hijyenik ürün diye.
430 TL'ye almıştı. Kargo hariç 400 TL'ye ikinci el satıyorum. Şu an 500'den aşağı göremedim.
https://www.cimri.com/oyuncu-kulakliklari/en-ucuz-corsair-hs50-pro-ca-9011217-eu-mavi-oyuncu-kulakligi-fiyatlari,450778475

Corsair HS50 Pro CA-9011217-EU Mavi Oyuncu Kulaklığı Fiyatları

Corsair HS50 Pro CA-9011217-EU Mavi Oyuncu Kulaklığı fiyatları Cimri.com'da! Corsair HS50 Pro CA-9011217-EU Mavi Oyuncu Kulaklığı ürününe ait yorumları incele ve fiyatlarını...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Alptekin @alptekinck

  yasal hakkınız var. nasıl almıyorlar?

 • @Guccifer2_021 @guccifer2_021

  Her türlü geri iade almak zorundalar ..Bakın almalılar demiyorum ,yasa ve kanunda sabitdir kıstasları onlar belirleyemezler kanunda ne yazıyorsa odur.. tüketici hakem heyetine gidin ..yok ben uğraşamam diyorsanız oda sizin keyfiniz..

 • @Guccifer2_021 @guccifer2_021

  Bildiğiniz üzere internet üzerinden alışveriş sürecinde mağduriyet yaşayan birçok insan var ve birçoğu "Başımızın gözümüzün sadakası olsun" mantığı ile hareket ettiği için, "Uğraşmak istemedikleri için" haklarının peşine düşmüyorlar.
  Bilinçsiz tüketiciyi fırsat bilen satıcılar ise müşteri memnuniyetine önem vermemeye devam ediyor. Oysa tüketici hakem heyetine başvuru işlemleri eskisi gibi değil, oturduğunuz yerden başvuru oluşturup oturduğunuz yerden sonuçlanmasını bekleyebiliyorsunuz, üstelik eskisi kadar uzun sürmüyor. Dilekçe vermek için bir kurumun kapısına kadar gidip sıra beklemenize gerek yok. Aslında E-Devlet ile birlikte gelen ve hayatı kolaylaştıran birçok hizmet; bizler fark etmesek de sisteme dahil ediliyor.
  E-Devlet sayfasına giriş yapıyoruz, sol üst köşeden URL kısmına dikkat ediyoruz. Bilgilerinizi hangi adrese yazdığınızdan emin olun; e-Devlet Kapısı

  Giriş yaptıktan sonra sol üst köşeden "Tüketici Hakem" kelimesini aratıyoruz, "Gümrük ve Ticaret Bakanlığına" bağlı hizmeti seçiyoruz.

  "Uygulamaya Git" butonuna tıklıyor ve "tuketicisikayeti.gtb.gov.tr" adresinin sayfasına "Giriş yapılmış şekilde" aktarılıyoruz.
  "Tüketici Başvuruları" butonuna tıklıyor ve şikayet yapacağımız sayfaya geliyoruz.
  Aşağıdaki sayfadan ise şikayetimizi ve fatura bilgilerinin girişini sağlıyoruz. Vergi - Mersis numaraları fatura üzerinde yazar.

  2. adımda faturanın kesildiği tarih - Fatura No - Tutar gibi bilgileri giriyoruz. Talep kısmında ise isteğiniz neyse onu seçiyoruz. Ürün ise değişim hizmet ise tekrarı - ücretsiz tamir - ayıp oranında para iadesi gibi gibi.
  Eğer talebiniz farklı ise "DİĞER" seçeneğine tıklayabilirsiniz.

  3. bölümde Resim - Dosya yükleme kısmına geliyoruz. Faturanın net bir resmini - ilgili üründeki kusur veya talep ney ise; eğer fotoğraflanabilir bir unsur ise bunun fotoğrafını eklemekten çekinmeyin.

  Şikayetin ön izlemesini kontrol ediyoruz, temel bilgiler burada görünecektir.

  Son adımda ise bağlı bulunan hakem heyetini seçiyoruz. Otomatik olarak nüfusunuza kayıtlı olduğunu ilçe seçiliyor anladığım kadarıyla. "BAŞVURUYU TAMAMLA" dediğimiz taktirde ise şikayetimiz ilgili heyete ulaşmış oluyor.

  İlgili süreç, heyetteki açık dosya sayısına da bağlı olmak kaydıyla kısa bir süre içerisinde ilgilenir. Genelde 1 ay içerisinde ilk geri dönüş sağlanır. Bu yüzden "Telefon numaranızı hatasız girmeye büyük önem gösterin". Eğer hak talep ettiğiniz ürün veya hizmetin faturası yoksa hak talep edemezsiniz. Eğer fatura sizin adınıza değilse, başka bir değimle ikinci el bir ürün alıp "Satın alma esnasında satış sözleşmesi düzenlemediyseniz hak talep edemezsiniz."
  Alıntı :
  ''(BilgisayarKurdu) Technopat''

 • Yakup Yılmaz @yakup

  Hyperx Cloud Alpha S kulaklığı İncehesap'ın tüm saçmalıklarına rağmen... Heyet'e başvurarak 6 ay sonunda ücret iadesi aldım. Fatura kimin adına ise o başvuru yapmalı. İncehesap adresi, mersis no vs güzelce bilgileri girelim. Heyet beni haklı bulmuştu. sorunu güzelce anlatın yeterki. Konuyu hiç bilmeyen biri, sizin sorununuzu net şekilde anlasın.