Vatanda fake yorumlar.Kac haftadir satilmayan ps5i satin alip yorum atanlar var.Dilbilgisine de cok dikkat ediyorlar.

https://www.vatanbilgisayar.com/sony-playstation-5-digital-surum-oyun-konsolu.html

SONY Playstation 5 Digital Sürüm Oyun Konsolu fiyatı, teknik özellikleri,...

SONY Playstation 5 Digital Sürüm Oyun Konsolu fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da
BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • scorptr @scorptr

  Bu yorumu malatyadaki özgür beyin yazdıgına yemin edebilirim ama kanıtlayamam

  • Orcun @orcun

   Gerçekte olabilir bu arada ? kim bilir yanında neler sattılar. 😀 Bizim millet böyle yağla yağla yağla size özel indirimli de bir çay ısmarla istediğini elinden alırsın o derece diyorum. 😀 Ağzın güzel laf yapsın varya of of of, o yüzden mi o kadar erkeğin malı mülkü vs metresine gidiyor ? sadece mevzu sex değil yani 😀 hoş tut öv öv öv neler neler yaptırırsın. İnternetten bile yüz yüze görmediğine dayılar ne biçim para yolluyorlar ohooo neler neler.

  • Alpi Atansay @alpi350

   @orcun Yağla ve gazla çalışmayan insanlarda var. Ben istemedikten sonra bana katiyen bir şey satamaz yada fikrimi değiştiremez.

  • Orcun @orcun

   @alpi350 Çok çok azınlık var doğrudur ama nadir. Ben mesela dükkanda çalışıyorken insanlara hep hoşluk yapıyordum. Ama yani iyi niyetten bana gelsin malı bozulduğunda vs değil. İşte atıyorum işi basit dükkanda patron vs yok abi otur diyordum halledeyim bir çay içer misin ? vs. vs. adam bak ne sıkıntısı olsa gelirdi getirirdi başkasının cihazlarını öneriyordu işler yani iyiydi. Ha başından ketum davransaydım bırak yarın alırsın haydi eyvallah o arızasını yaptırırdı o kadar. Bir iyilik vs de sanmıyorum yapsın ?

  • Orcun @orcun

   @alpi350 Hatta bak bir anıyı anlatayım şimdi anlatınca aklıma geldi. Bu amca köylüymüş yani köyünden bana hep her sene zeytin peynir tarhana şu bu getirirdi. Ha yaptığım işin de parasını verdi tabi ki hep ama normal bir adam olsa ben ona tam tersi davransaydım gene böyle davranır mıydı ? ha tabi ki bu işi çıkar maksatlı kullananlarda vardır.