Yaklaşık 500$ tutarında Amazon (US/TR fark etmez) hediye kodunu %5 indirimle satmak istiyorum. İlgilenen var mı aramızda?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Erhan M. @erhanm

  İlgilendiğimden sormuyorum ama hediye kodunun son kullanma tarihi, ürün kısıtlaması, minimum harcama tutarı gibi bilgileri de paylaşırsanız daha sağlıklı olur. Bu arada hediye kodunu nasıl satıyorsunuz? Hesabı mı vereceksiniz?

  • Nakahella @nakah

   Arkadaş yanıtlamamış ben yanıtlayayım. Eğer normal yollarla elde edilmiş hediye çekiyse, kullanım süresi 10 yıl oluyor. Kodu verecek, o kodu hesabınıza tanımladığınızda artık o hesaptan kullanmak zorundasınız, başka hesaba aktarılmaz kod girildikten sonra. Ayrıca minimum tutar da olmuyor, ister 200 seferde harca ister tek seferde.

   Ama %5 çok az bir indirim. %20 falan olsa alınabilir.

 • Pablo 'Definitive' Vader @definitive

  Eğer Amazon - US için %25 indirimle vermeyi düşünürseniz ben alabilirim, alıp almamakta kararsız olduğum ürünlerin kargo bedelini sıfırlamamı sağlayacağından bu oranı teklif ediyorum.

 • İbrahim Genç @miharbi

  Yukarıda açıklanmış, bahsedildiği gibi verilen kodu girdiğiniz hesaba belirtilen bakiye yükleniyor. 10 yıl son kullanım süreli, dilediğiniz zaman ve dilediğiniz kadar harcanabiliyor.
  İndirim oranına gelince; hiç bir ek masrafı, zorluğu olmadan hesaba 3700 lira yüklenecek ve bunun karşılığında 200 liraya yakın kâr edilecek. Bu yetmiyor, 1000 liraya yakın olursa düşünülür deniyor.
  Öyle bir dünya varsa biz de gelelim diyebiliyorum sadece, saygılarımla.