Playstation Store üzerinde 2021 Şubat ayında en çok indirilen oyunlar açıklandı.

Kaynak: https://blog.playstation.com/2021/03/05/playstation-store-february-2021s-top-downloads/

#Playstation #playstation4 #PlayStation5 #PlaystationStore #PlaystationVR

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Leto Atreides @leto

  ABD'de Fifa serisi o kadar oynanıyor muymuş, şaşırdım.

  • Bulut Seyyahı @bulutseyyahi

   FIFA oldukça beğenilmiş sanırım, Playstation blogundaki haber içerisinde de baya şaşırılmış bu duruma.

  • Shamino Salle Dacil @salledacil

   ABD'de futbol ve FIFA (oyun serisi olan) popülerliklerini karşılıklı olarak yükseltiyorlar. ABD'de azımsanmayacak bir Hispanik nüfus ve Avrupalı göçmen var, zaten futbolu seviyorlar. Bunların dışında yeni nesil de özellikle 12-13 yıldır futbola ilgi duymaya başladı. Sevmeyen grup düşük skorlu bir oyun olmasından şikayet ediyor ancak ilgi duyanların söyledikleri bir şey de "bir karşılaşmanın ne zaman biteceği belli, zamanımı ayarlarken sorun yaşamıyorum". Bunların dışında oyun olarak da yine sürekli duran bir oyun olmadığı için daha akışkan bir yapısı var ve oyuncunun aldığı keyfi azaltmıyor, o yüzden ofsaytı bile bilmeden yurtlarda turnuva düzenliyorlar çünkü eğlenceli.

   Çok eskiden kolej bursunun en kolay yoluydu futbol ancak son dönemde ciddi ciddi bir kitle oluşturmaya başladı. Kadın ve erkek milli takımlarını çok seviyorlar, MLS maçlarında da gayet dolu tribünlerle oynanıyor maçlar. Sounders taraftarları mesela klasik Amerikan seyircilerinden ziyade Avrupa tribünü gibi ateşli bir topluluk.

   Bir de günün sonunda ABD'nin dev bir nüfusu ve müşteri potansiyeli var. Birleşik Krallık'ın beş katı, daha az popüler olsa da sayı büyük olduğu için doğal.