"vay anam vay neler dönmüş serhat ya" lık olaylar yaşanmış. Özet;
- Jahrein canlı yayında Erzurum isimli oyunu eleştirip yayında iade ediyor. Millet bir gaza geliyor.
- Oyunun yapımcısı steam incelemesine üslupsuz bir cevap atıyor. Twitter'da bütün okları daha da üstüne çekiyor.
https://steamcommunity.com/id/jahrein/recommended/1392060/
- Pintipanda youtube'da isim vermeyeceğim demesine rağmen bir sürü yayıncı ismi verip Jahrein'in ismini vermeden eleştiri videosu çekiyor olaylar hakkında.
https://www.youtube.com/watch?v=uaVMlqc-Wpw (30dk)
- Jahrein dün akşam canlı yayında, küfürlü yorum yazanları, eleştirenleri vs (sıradan takipçiler, oyun geliştiricileri vs) yayına alıp çatır çatır tartışıyor.
https://www.twitch.tv/videos/926786219 (4 saat)

Not: Boş vaktiniz yoksa, oyun geliştiricisi, oynayıcısı vs değilseniz oturup sadece bunları izlemeyin. Çalışırken yan ekranda akıtılabilecek içerikler.

#erzurum #oyun

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Ekrem @huseyinekrem

  2 tane normal oyun oynayan adam ve 1 tane leş gibi oyun.

 • Mustafa ÜNLÜ @mustafaunlu

  yayın yapmak öyle kolay birşey değil.

 • RMD @rmd

  @huseyinekrem jahrein i bilmiyorum ama panda oyun felan oynamıyor çünkü inanılmaz derecede kolsuz birisi bazen muhabbeti felan sarıyor eskiden izlerdim ama sonra dayanamadım oyun oynadığı kısımları atlıyordum sonra baktım izlenecek bir şey kalmamış ben de komple bıraktım takibi

 • dQw4w9WgXcQ @ugurcansayan

  Normalde bu kişileri hiç takip etmem, konuya sırf bu sitede gördüm diye merak edip biraz baktım. Vakit kısıtından ötürü sadece PintiPanda'nın videosunu izledim, sonlarda söylediği sözler bence çok isabetli tespitler. Sadece oyun oynayıp video çekiyor olmaları onların eleştiri yeteneğini veya editöryal niteliklerini üstün kılmıyor. Bu yüzden "eğlence" sektöründe olduklarını ve herbokolog olmadıklarını hatırla(t)mak gerekiyor. Kimsenin gazıyla hareket edip birilerini ezmeye çalışmaya da hiç gerek yok. Gerçi buraya ilk yorumu atan @theo da gayet beceriksizce bir ön yargıyla bir ifade yazmış, bahsedilen konuya güzel bir örnek olmuş.
  Neyse ne, kimin kim olduğu belli olmaz, işe bakmak lazım. Herkeste akıl var, kullanması bedava...